12 февраля 2018 13:57

Держлісгоспи Закарпаття відшкодували заподіяні державі збитки

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області  проведено планову  перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Довжанське ЛМГ».
У ході здійснення заходу державного нагляду виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства, за які до адміністративної відповідальності було притягнуто 30 посадових осіб, проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію на суму 145 тисяч 703 гривні для добровільного відшкодування.
Наразі, Державне підприємство «Довжанське ЛМГ» відшкодувало в повному обсязі та в добровільному порядку суму заподіяних державі збитків.
Крім того, Державне підприємство «Ужгородське ЛГ» відшкодувало в повному обсязі та в добровільному порядку 157 тисяч 217 гривень заподіяних державі збитків.
Зазначену інформацію поширює Державне агентство лісових ресурсів України.
Як повідомлялось раніше, під час планової перевірки державного підприємства “Ужгородське ЛГ” Інспекцією у Закарпатській області було виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства, за які до адміністративної відповідальності притягнуто 14 посадових осіб, проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.