26 февраля 2018 12:41

Земельна ділянка на території Новоставського лісництва очищена небезпечних відходів

Земельна ділянка на території Новоставського лісництва  повністю очищена від люмінесцентних ламп, упаковок з ядохімікатів та інших хімічних сполук, які були викинуті невідомими особами.

Державна екологічна інспекція України повідомляла,  що за результатами обстеження Державною екологічною інспекцією у Рівненській області земельної ділянки лісогосподарського призначення Новоставське лісництво ДП «Клеванське лісове господарство» поблизу траси Рівне-Луцьк на території Зорянської сільської ради виявлено небезпечні відходи I-II класу небезпеки.

При детальному огляді встановлено, що це відпрацьовані люмінесцентні (ртутні) лампи, закриті металеві банки з надписом «Компаунд К-115» (термін придатності яких до 1999 року), скляні флакони з речовиною невідомого походження та інше. Дані відходи розміщенні в картонних коробках. Забруднення земельної ділянки при візуальному огляді не виявлено.

На виконання припису Державної екологічної інспекції у Рівненській області Зорянською сільською радою відповідно до статей 12 та 21 Закону України «Про відходи» вжито відповідних заходів щодо подальшого поводження з даними відходами.

Матеріали вищевказаного обстеження знаходяться в Рівненському районному відділенні поліції Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області.