26 февраля 2018 12:45

На території Житомирського лісгоспу попереджено спробу браконьєрства

Рейдова бригада в складі районного мисливствознавця державного підприємства «Житомирське лісове господарство» та працівників ТОВ «Яструб-2008» в лісовому масиві Корабельного лісництва Житомирського лісгоспу  затримала чоловіка зі зброєю та без документів.

За інформацією прес-служби Житомирського ОУЛМГ рейдовики побачили чоловіка зі зброєю, який почав тікати. Після переслідування незнайомця затримали, а позаяк той мав при собі споряджену зброю без документів, чоловіка доправили до райвідділу поліції для встановлення особи.

У порушника мисливського законодавства, а ним виявився гр. І., мешканець с. Дубовця  Житомирського району,  вилучено нелегальну рушницю, вісім мисливських патронів, ніж та наплічник.

Після оформлення відповідних матеріалів, зброю здано до Житомирського ВП ГУНПУ у Житомирській  області. Держлісохороною на  браконьєра складено протокол за ст.85 КУпАП. Чоловіку загрожує штраф у розмірі до 1020 гривень. 

А порушення порядку зберігання зброї тягне за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.

За вихідні дні державною лісовою охороною підвідомчих підприємств Житомирського ОУЛМГ проведено 42 рейди.

Варто додати, що незаконних рубок дерев на землях лісогосподарського призначення підвідомчих підприємств не виявлено.