06 февраля 2018 16:38

Зловмисників затримано «по гарячих слідах»

Майже 90 тисяч гривень - на таку суму нанесли шкоди лісу порушники в Городницькому лісгоспі в минулі вихідні.
Лісову охорону одразу  з трьох лісництв довелося задіяти до затримання лісокрадів цими вихідними в Городницькому лісгоспі.
Вантажний автомобіль КАМАЗ, який прослідував  через села Червона Воля та Приход в сторону лісового масиву Липинського та Броницького лісництва помітила рейдова бригада цього підприємства. Керівники лісгоспу прийняли рішення направити  у зазначене місце лісову охорону Броницького, Липинськогота  Червоновольського лісництв. Окрім того, на допомогу викликали  групу невідкладного реагування Новоград-Волинського відділу поліції.
Ще до прибуття поліції лісівники разом з дільничим інспектором поліції в с. Прихід зупинили мотоцикл з жителем с. Броницька-Гута Новоград-Волинського району гр. Ш., який, як пізніше виявилося, і супроводжував автомобіль з краденим лісом. КАМАЗ, завантажений деревиною, рейдовики затримали на краю села, на виїзді з лісу.

Особи, що були в автомобілі, кинулися навтьоки, однак спроба втечі була невдалою. Затриманими виявилися двоє  жителів Рівненської області та один   -  с. Броницька-Гута Новоград-Волинського району.
Зловмисників разом з автомобілем доправлено до Городницького відділу поліції.

Лісова охорона з’ясувала, що незаконну рубку 13  дерев породи сосна «чорні» лісоруби зчинили на території Липинського лісництва Городницького лісгоспу.
Загальна маса зрубаної деревини становить 11 м³, розмір заподіяної шкоди складає 89913 грн.

Зазначену інформацію поширює Державне агентство лісових ресурсів України.