01 декабря 2021 17:10

Выступление Зеленского в Верховной Раде: основные тезисы

Главное из того, о чем говорил Зеленский в Раде – в материале

Выступление Зеленского в Верховной Раде: основные тезисы

Володимир Зеленський анонсував законопроєкт про економічний паспорт українця.

Президент України розповів, що два роки уже Україна веде боротьбу з епідемією COVID-19, заявивши, що “ми розпочали з нуля, але тепер уже є майже все: лікарні, ліжка, кисень, і найголовніше – вакцини… наразі доступні мільйони доз”.

Очільник держави заявив, що чинна влада стабілізувала економіку України – і “у 2021 році розмір економіки України вперше досягне рекордного рівня за період незалежності, перевищить 190 млрд доларів, … золотовалютні запаси досягли 30 млрд доларів”.

Володимир Зеленський анонсував зростання зарплат українських лікарів до мінімальної позначки у 24 тисячі гривень з 1 січня, зазначивши, що за рік зарплата лікарів уже зросла удвічі, бюджет на медицину з 2019 року також зріс удвічі – переконує президент. З 2023 року він пообіцяв також зростання зарплати вчителів.

Глава держави заявив, що без прямих перемовин з Росією Україна не зможе зупинити війну.

Зеленський заявив, що нашим військовим, які брали участь в операції з порятунку людей в Афганістані, “аплодує весь світ”. Президент України анонсував значне зростання бюджету на оборону.

Зокрема, президент пообіцяв сприяти створенню кібервійськ України.

Зеленський анонсував внесення сьогодні законопроєкту про множинне громадянство.

“Нас 65 мільйонів”, – заявив він.

Також президент анонсував програму кредитування “Українська мрія”.

Нагадаємо: 

  • 1 грудня перед виступом Зеленського народні депутати від партії “Слуга народу” вдягнули футболки з текстом “За президента — Проти олігархів”.
  • Переважна більшість українців висловили свій скепсис стосовно закону про деолігархізацію чинного президента України Володимира Зеленського – насамперед сприймають це як популістський крок з метою підвищити рейтинг чинної влади.
  • Також більшість українців звинувачують чинну владу у скандальному “вагнергейті”
Автор
Букви
Источник

НОВОСТИ