Показатели ПИИ Украины в 2020 году худшие за последние 20 лет — глава Horizon Capital

Показатели чистых прямых иностранных инвестиций (ПИИ) в 2020 году в Украине худшие за последние 20 лет, в лучшем случае страна не получила приток ПИИ в 2020 году, полагает партнер-учредитель и главный исполнительный директор инвестиционной компании Horizon Capital (Украина) Елена Кошарная.

#Финансы

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Центральний банк Росії має намір подати позов проти Euroclear в Москві: які коментарі надходять з Європейського Союзу.
Нафтогазові надходження Росії у грудні можуть знизитися до найнижчого рівня за останні п'ять років, згідно з інформацією Reuters.
Очільник Асоціації міст, розташованих поблизу фронтової лінії, поділився своїми думками щодо потенційних загроз, пов'язаних із введенням ПДВ для фізичних осіб-підприємців. -- Delo.ua
Теги