27 февраля 2018 17:53

Фахівці ДП «Коростенське ЛМГ» готуються до пожежонебезпечного періоду

Зазначена робота стартувала відразу по завершенні пожежонебезпечного періоду  2017 року. Було здійснено аналіз наслідків пожежонебезпечного періоду минулого року, зроблено необхідні висновки та намічено необхідні заходи  по техобслуговуванню  та ремонту пожежної  техніки та механізмів.

Пункти зосередження пожежного інвентарю  по лісництвах  та  лісопожежні станції доукомплектовані всім необхідним інвентарем  та засобами пожежогасіння згідно встановлених норм. 

Розроблений  Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на території підприємства. Вказаний документ погоджений з усіма сільськими радами та об'єднаними  територіальними  громадами зони діяльності лісгоспу та затверджений Головою райдержадміністрації.

Заключено договір  на встановлення після зимового періду та   обслуговування на протязі року телевізійних систем спостереження за лісами. Наприкінці минулого року закуплено три сучасні  телевізійні системи спостереження за лісами та одну модернізовано. Також, для більш оперативного виявлення місць лісових пожеж було закуплено два квадрокоптери.

За інформацію прес-служби Державного підприємства, пожежна техніка  та протипожежне грунтообробне обладнання  та інвентар (плуги,культиватори)  проведені через  технічне обслуговування, пофарбовані  та готові до виконання робіт по гасінню лісових пожеж.

В планах лісівників до початку пожежонебезпечного періоду  придбати новий пожежний автомобіль, трактор ,  три  плуги та два  культиватори.