01 марта 2018 15:30

Виставка-ярмарок "Мисливство та рибальство. Весна-2018" відкрилася у Білорусі

28 лютого в Мінську відкрилася виставка-ярмарок "Мисливство та рибальство. Весна-2018", одним з організаторів якої традиційно виступає Міністерство лісового господарства Республіки Білорусь.

На форумі можна буде придбати необхідне спорядження для мисливців та рибалок, проконсультуватися з експертами, взяти участь в тематичних конкурсах, а також запастися м'ясною продукцією. Крім того, прямо на виставці можна оформити путівки на весняний сезон полювання.

Відкриваючи виставку перший заступник міністра лісового господарства Олександр Кулик підкреслив, що форум став вже традиційним. Двічі на рік - навесні і восени - мисливці і рибалки збираються разом, щоб дізнатися про всі новинки, які пропонують лісомисливські  господарства, поділитися останніми новинами.

До слова, в Білорусі на даний момент налічується 244 користувача мисливських угідь. Більшість - 104- належать РГОО «БООР», на другому місці за кількістю мисливських угідь -  лісомисливські господарства Мінлісгоспу (74).

При цьому, за словами Олександра Кулика, в Міністерстві лісового господарства велику увагу приділяють розвитку інфраструктури мисливського господарства. Щорічно будуються або реконструюються біотехнічні або профільні господарські споруди, мисливські будиночки та пункти зупинки. В даний час в системі Мінлісгоспу працюють 96 мисливських комплексів, створені дитячі майданчики, організовані екологічні стежки.

За інформацією Міністерства лісового господарства Республіки Білорусь, виставка-ярмарок "Мисливство та рибальство. Весна-2018" триватиме до 3 березня.