На Гусятинщині незаконно рубають ліси

Знищення лісових насаджень в районі є однією з найбільш актуальних проблем, що хвилює керівництво Гусятинського району, що на Тернопільщіні. 
У лісі на території Личковецької сільської ради голова райдержадміністрації Віталій Батіг та перший заступник голови РДА Ігор Гайдук оглянули лісову смугу, де невідомими особами здійснюється незаконна вирубка деревини.
 
За результатами побаченого та з метою вивчення даного питання, недопущення неконтрольованого вирубування лісів, посилення відповідальності за незаконну вирубку дерев розпорядженням голови райдержадміністрації створено робочу групу із залученням фахівців екологічної служби та, місцевого відділення поліції. Зазначену інформацію поширило видання Zaxid Media.
Незаконно вирубану деревину планується віддати для господарських потреб закладам охорони здоров’я та освіти.

#Агрорынок #лес

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Заступник міністра економіки Кіндратів використовує нерухомість та автомобіль, що належать іншим особам, при цьому не вказуючи свої заощадження в декларації.
Уряд ініціював експериментальну програму з електронного декларування прав на промисловий вилов риби.
Інвестування під час війни: які сегменти ринку нерухомості проявили найбільшу стійкість у 2025 році - Delo.ua
Теги