18 ноября 2019 12:53

ДБР просить зняти недоторканність з Порошенка

ДБР просить зняти недоторканність з Порошенка

Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру п'ятому президенту України Петру Порошенку.

Він спростовує всі звинувачення і називає це "російським замовленням".


"Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п'ятий президент України, інформуємо, що слідчі центрального апарату ДБР скерували до Генпрокуратури України проєкт повідомлення про підозру п'ятому президенту України", - опублікувало ДБР на своєму сайті у понеділок повідомлення.

Крім цього, слідчі направили до прокуратури проєкт подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності пана Порошенка.

За даними ДБР, мова йде про розслідування справи щодо "можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року".


"Так звана "підозра", виставлена в Телеграмі заступником глави адміністрації Януковича Портновим, а згодом скопійована пресслужбою ДБР, є нічим іншим як російським замовленням на завдання шкоди репутації п'ятого президента, а також спробою перешкодити Петру Порошенку провести ряд зустрічей з іноземними лідерами на саміті Європейської народної партії у Хорватії та на безпековому форумі в Галіфаксі", - так відреагувала на цю інформацію пресслужба партії "Європейська солідарність".