
Освіта в авторитетному університеті вимагатиме значних фінансових витрат.
Щоліта школярі, які склали НМТ, вступають до вищих навчальних закладів. Обираючи ВНЗ, діти та їхні батьки дивляться не тільки на спеціальність, а й на вартість навчання, якщо вступають на контракт. Дізнайтеся, які найдорожчі університети України у 2025-му році.
Раніше ми презентували інформацію про ціни на навчання в КПІ, розподілену за факультетами.
Сьогодні в Україні налічується приблизно 300 вищих навчальних закладів, серед яких кожен учень має можливість обрати той, що найкраще відповідає його потребам. Давайте дізнаємося, який з цих закладів є найдорожчим.
Аmerican University Kyiv (AUK)
Столиця України пропонує майбутнім студентам величезний вибір університетів, але розглядаючи найдорожчі вищі навчальні заклади Києва, неможливо не згадати про Американський університет Kyiv (АЮК).
Американський університет надає можливість навчання за стандартами Сполучених Штатів. Студенти можуть здобути ступінь бакалавра, обравши один з наступних факультетів: "Бізнес-адміністрування", "Менеджмент", "Розробка програмного забезпечення та штучний інтелект", "Маркетинг", "Аналітика даних", "Дизайн і штучний інтелект" або "Фінанси".
Перевага такого університету в тому, що після його закінчення студент отримує подвійний диплом, але під час вступу вимагають знання мови на рівні мінімум B2 + сертифікат TOEFL, IELTS Academic, Duolingo English. На офіційному сайті Аmerican University Kyiv сказано, що вартість навчання у 2025 році становить 8 000 доларів або близько 333 947 грн за рік.
Sigmund Freud University Ukraine (SFU)
Другий найкоштовніший вищий навчальний заклад - це Європейський університет імені Зигмунда Фрейда, який пропонує освіту у сфері психології відповідно до стандартів Віденського університету SFU. Студенти мають можливість навчатися двома мовами: англійською та українською. Викладають курси досвідчені психологи з України, Австрії та США. Вартість навчання на бакалавраті у 2025 році складе 267 750 гривень на рік.
Український католицький університет
Львівський університет, відомий своєю прихильністю до традицій східного християнства, готує спеціалістів у різних галузях: священнослужителів, істориків-культурологів, психологів, соціологів, економістів, юристів, журналістів, а також фахівців у сфері комп'ютерних наук. Варто зазначити, що цей католицький заклад є приватним навчальним закладом, який фінансується за рахунок меценатської підтримки та пожертв від студентів. Вартість навчання на бакалавраті в УКУ становить 147 000 гривень за рік.
STEP University (Lviv)
Четвертий у рейтингу ВНЗ - IT Академія STEP. Він існує з 2016 року, як перший IT університет в Україні. На офіційному сайті навчального закладу сказано, що він є авторизованим центром компаній Microsoft, Cisco, завдяки чому студенти університету протягом навчання можуть отримати міжнародні сертифікати від світових лідерів індустрії. Вартість навчання на бакалавраті - 137 000 грн на рік.
Київська школа економіки (KSE)
На п'ятому, завершальному, місці розташувався університет столиці, що готує фахівців у таких сферах, як економіка, психологія, право, програмна інженерія, бізнес-аналіз, кібербезпека, штучний інтелект та прикладна математика. Протягом першого року навчання лекції ведуться українською мовою, а з другого курсу основна мова навчання переходить на англійську.
Деякі програми навчання також відкривають можливість для студентів на третьому курсі перейти до Університету Х'юстона в США та здобути подвійний диплом. Вартість навчання в KSE коливається в залежності від вибраного факультету, і становить від 350 000 до 570 000 грн на рік.
#Microsoft #Cisco #Україна #Київ #Північна та Південна Америка #Дизайн #Львів #Українська мова #Штучний інтелект #Маркетинг #Програмне забезпечення #Студент #Англійська мова #Психологія #Знання #Університет #Менеджмент #Австрія #Відень #Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського #Ступінь бакалавра #Психолог. #Інформаційні технології #Вищий навчальний заклад #Аналітика #Український католицький університет #Фінанси #Львівський університет #Зигмунд Фрейд #Тест з англійської мови як іноземної #Міжнародна система тестування з англійської мови