Шмигаль провів переговори з Шольцом щодо аспектів безпеки, фінансових питань, санкцій, гуманітарних ініціатив та процесу євроінтеграції.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час якої були обговорені теми безпеки, фінансових питань, санкцій, гуманітарних аспектів та процесу євроінтеграції.

"Говорили про справедливий і довготривалий мир. Наголосив, що членство України в НАТО - це єдиний дієвий інструмент, який може зупинити повторення агресії. Ще один безпековий аспект - ОПК. Обговорили розвиток спільних військових виробництв. З Німеччиною маємо найбільше таких проєктів, зокрема з ремонту та обслуговування бронетехніки й танків, виробництва сучасних БМП, систем протиповітряної оборони, ракет до них тощо", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, також торкнулися і теми посилення економічної співпраці, проговорили ініціативи, які збільшать ВВП обох країн.

Шмигаль висловив вдячність Німеччині за участь в ініціативі G7, спрямованій на підтримку України через використання заморожених російських активів, загальна сума яких складає 50 мільярдів доларів. Він підкреслив, що надалі слід продовжувати тиснути на російську економіку та конфіскувати всі їхні суверенні активи.

#НАТО #Економіка #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Німеччина #Валовий внутрішній продукт #Ракета. #Канцлер Німеччини (1949 - дотепер) #Агресивна війна #Танк #Прем'єр-міністр України #Бойова машина піхоти #Європейська інтеграція #Протиповітряна оборона #Бронетехніка #Olav V

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Китай планує випустити безпрецедентну кількість облігацій у 2025 році з метою стимулювання економічного розвитку.
Зовнішні інвестиції в 2025 році, нові можливості для японських капіталовкладень та партнерство між українськими та японськими підприємствами: результати візиту української урядової делегації до Японії.
Ринкові реакції вказують на зростаючий оптимізм щодо можливого завершення конфлікту в Україні, згідно з оглядом Національного банку України.
Теги