Стармер і Макрон провели переговори щодо просування у питаннях розміщення військових сил в Україні.

Прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер та президент Франції Емманюель Макрон вели бесіду в суботу, 5 квітня, під час якої обговорили діяльність "коаліції рішучих" щодо розміщення військових сил в Україні.

Цю інформацію оприлюднила прес-служба уряду Великобританії, повідомляє "Європейська правда".

Лідери Великої Британії та Франції під час телефонної розмови зосередилися на обговоренні введених США тарифів і дійшли спільної думки, що "торгова війна не є вигідною для жодної зі сторін", згідно з інформацією, що надійшла.

Стармер і Макрон, додали в британському уряді, також поділилися занепокоєнням щодо "впливу на глобальну економіку та безпеку, особливо в Південно-Східній Азії".

"За підсумками дискусій між військовими планувальниками в Україні цього тижня вони (Стармер і Макрон. - Ред.) обговорили значний прогрес, досягнутий у створенні Коаліції рішучих", - додали в уряді Британії.

У п'ятницю, 4 квітня, керівники генеральних штабів з Франції та Великобританії прибули до Києва, щоб провести зустріч з вищим військовим командуванням України.

Метою візиту було обговорення потреб і завдань української армії з метою надання довгострокової підтримки для реконструкції та розвитку її моделі.

Після цього Українська сторона оголосила про регулярні зустрічі військових представників "коаліції рішучих", які відбуватимуться протягом наступного місяця.

Як відомо, так звана "коаліція рішучих" під проводом Франції та Великої Британії протягом кількох останніх тижнів розробляє стратегію для направлення тисяч військовослужбовців в Україну з метою забезпечення стабільного "припинення вогню" у майбутньому.

#Українська правда #Економіка #Україна #Президент (державна посада) #Київ #Сполучене Королівство #Коаліція #Азія #Франція #Генеральний персонал #Еммануель Макрон #Кабінет міністрів Великої Британії #Припинення вогню

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Трамп висловився про те, що не прагне до зниження ринків, однак охарактеризував введення мит як "ліки".
"Недоречна пропозиція": понад 60% американців виступають проти намірів Трампа щодо Канади та Гренландії.
Ціна на великодній кошик: експерти проаналізували витрати.
Теги