Стармер закликав Європу активніше займатися питаннями безпеки та оборони, повідомляє Bloomberg.

"Я тут, щоб працювати з нашими європейськими партнерами над продовженням тиску, спрямованого на доходи від енергоносіїв і компанії, що постачають його ракетні заводи, щоб скоротити військову машину Путіна", - має сказати Стармер у своїй промові.

Він також анонсує сміливе співробітництво між Великою Британією та Європейським Союзом у галузі оборони та безпеки. Основна мета полягає у посиленні взаємодії у протидії спільним викликам, боротьбі з транснаціональною злочинністю та нелегальними потоками мігрантів.

Bloomberg зазначає, що ЄС, Велика Британія та США, запровадили економічні санкції проти Москви, намагаючись завдати удару по російській економіці. Однак укази президента США Дональда Трампа щодо призупинення та переоцінки іноземної допомоги США, а також його бажання швидко закінчити війну - викликали занепокоєння щодо того, як довго США продовжуватимуть допомагати Києву та чинитимуть тиск на військовий бюджет російського диктатора Володимира Путіна.

#бюджет #Дональд Трамп #Європейський Союз #Росія #Економіка #Москва #Сполучене Королівство #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Володимир Путін #Міграція населення #Bloomberg L.P. #Російська імперія

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
США не отримуватимуть право власності на активи. Бессент поділився певними аспектами угоди з Україною.
Україна не може бути інтегрована до Європейського Союзу без згоди угорського народу, а після завершення війни вона стане своєрідною "захисною зоною" - нові коментарі Віктора Орбана | УНН
У Харкові стартувала нова система тривог з диференційованим підходом: що це включає?
Теги