Сумські лісгоспи інвестували у розвиток власного виробництва понад 72 млн. грн.

Серед пріоритетів діяльності підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства розвиток власного виробництва.  Щороку підприємства області інвестують у розвиток власної виробничої бази до 10 % від загального обсягу реалізованої продукції.
Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Євген Фролов стверджує, що капіталовкладення 2017 року склали 72, 3 млн. грн. власних коштів з запланованих 50,6 млн. грн. З загальної суми коштів на капітальне будівництво спрямовано 9,6 млн. грн.. (13 %), на придбання основних засобів 46,9 млн. грн. (65 %) та на проведення капремонтів і модернізацію 15,8 млн. грн. (22 %).
- У сумі інвестованих коштів – витрати на будівництво лісових доріг з твердим покриттям. В цьому році їх побудовано близько близько 20 км.  Проведено модернізацію котельні Грузчанського цеху переробки деревини Кролевецьогопідприємства, придбано сучасні мульчери Свеським, Сумським, Тростянецьким та Роменським лісгоспами,деревоподрібнюючі машини Охтирським та Роменським лісгоспами. Закінчено модернізацію цеху переробки деревини у Глухівському та Середино-Будському лісгоспах, придбано сучасну трелювальну техніку Сумським та Краснопільським лісгоспами, навантажувач та кран з маніпулятором Шосткинським лісгоспом, - аналізує капіталовкладення Євген Фролов.
Найбільше – 13 коп. з 1 грн. загального обсягу реалізації склали інвестиції у Охтирському лісгоспі, за ними – 12 коп. – Тростянецький та 11 коп. – Роменський  лісгоспи. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.
Загалом по управлінню частка капітальних інвестицій з 1 грн. реалізації становить 0,08 грн.
 

#Агрорынок #лес #Государственное агенство лесных ресурсов Украины

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Після економічного занепаду - невдача на бойових позиціях. Генерал-розвідник розкрив стратегію, як вигнати Путіна з України.
Україна планує подати офіційний запит до Європейського Союзу про надання винятку з механізму CBAM, повідомив торговий представник країни.
Окремі співробітники можуть залишитися без резервування з 28 травня: що потрібно знати.
Теги