
Кожен розділ книги присвячений окремій сфері впровадження реформ -- економіці, обороні, охороні здоров'я, освіті тощо.
28 квітня у пресцентрі "Укрінформ" відбулась презентація "Білої книги реформ-2025". У ній описано шлях законодавчих змін, який пройшла Україна з моменту Революції Гідності. Про це "Детектору медіа" повідомили у пресслужбі аналітичного центру "Вокс Україна".
За підрахунками команди авторів проєкту "Індекс реформ" з початку 2015 року влада ухвалила понад 1650 реформаторських нормативних актів та близько 40 антиреформ. І хоча негативних рішень значно менше, ніж позитивних, однак не всі реформи можна вважати вдалими та ефективними, кажуть в аналітичному центрі.
"Біла книга реформ-2025" детально аналізує зміни в основних сферах, таких як економіка, оборона, державне управління, охорона здоров'я, освіта та соціальні послуги. Кожен розділ присвячено конкретній області, де оцінюється досягнутий прогрес, якісні трансформації та визначаються майбутні кроки, які потрібно вжити.
"Реформування в молодих демократіях завжди є складним процесом. Проте Україні вдалося досягти значних успіхів у реалізації багатьох важливих законодавчих змін, як у кількісному, так і в якісному вимірах. Серед них варто виділити реформу децентралізації, монетарну реформу та освітню реформу," -- зазначає авторка книги Ілона Сологуб.
Завантажити "Білу книгу реформ-2025" можна за посиланнями:
Нагадаємо, що нещодавно Інститут вивчення війни та миру (IWPR) випустив посібник під назвою "Судові процеси щодо воєнних злочинів", який буде корисним для представників громадськості та журналістів. У цьому виданні, зокрема, розглядаються визначення воєнних злочинів, функції міжнародних судів та існуючі механізми для притягнення до відповідальності тих, хто вчинив воєнні злочини.
#Укрінформ #Економіка #Україна #Нормативно-правовий акт #Демократія #Децентралізація #Охорона здоров'я #Воєнний злочин #Революція Гідності