Обстріли Одеси викликані не лише військовими завданнями. Генерал роз'яснив причини атак з боку Росії.

Сили оборони стикаються з нестачею ресурсів для протиповітряної оборони.

Російські війська постійно атакують Одесу, прагнучи вразити як військові об'єкти, так і інфраструктуру, що має економічне значення для України.

Про це в коментарі "Телеграфу" розповів засновник Благодійного Фонду "Закриємо небо України" генерал-лейтенант Ігор Романенко. Він нагадав, що росіяни ще на початку широкомасштабного вторгнення планували десантну операцію в районі Одеси, оскільки хотіли рухатися в напрямку Придністров'я.

Експерт зазначив, що російські війська здійснюють напади на місцевий порт. Як підкреслив Романенко, Одеса має велике стратегічне значення.

Генерал також пояснив, чому не вдається збивати всі дрони, які підлітають до міста з моря. Він наголосив, що БПЛА летять дуже низько, а технічні спроможності Сил оборони обмежені.

"Повинні бути кораблі дальнього авіаційного дозору. А їх у нас немає. Треба робити засоби радіоелектронної боротьби, ставити їх з моря. Нарощувати засоби протидії "шахедам" на узбережжі", -- зазначив експерт.

Нагадаємо, у понеділок, 18 листопада, росіяни поцілили по Одесі балістичною ракетою "Іскандер-М". Її збила протиповітряна оборона (ППО). Внаслідок удару постраждала жила багатоповерхівка. Кількість загиблих склала 10 осіб, а поранених -- 43, з яких чотири дитини.

#порт #Економіка #Росіяни #Одеса #Безпілотний літальний апарат #Ракета. #Електронна війна #Протиповітряна оборона #Придністров'я #Генерал-лейтенант

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Зеленський: Україна готова до "швидких і конструктивних" дій для досягнення миру, необхідний тиск з боку США на Росію.
Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.
НБУ оцінює встановлені терміни повернення валютних надходжень як прийнятний компроміс.
Теги