Галайчук вказав на ключовий фактор, який спричинив російську агресію щодо України.

У Кремлі помітили, що Україна поступово відходить від їхнього впливу й остаточно відкидає ту систему, яку вони намагалися відновити.

Цю інформацію озвучив український народний депутат Вадим Галайчук під час програми "Європейський простір" з Юрієм Фізером на каналі Еспресо.

"Зараз ми чітко усвідомлюємо, що головним фактором, що спровокував російську агресію, стало усвідомлення в Кремлі: Україна поступово виходить з їхньої зони впливу. Що ще більш тривожить їх, так це те, що вона віддаляється від тієї моделі, яку Кремль прагнув відновити — відновлення Радянського Союзу в якійсь модернізованій формі", — підкреслив Галайчук.

Відповідно до висловлювань українського народного депутата, європейська інтеграція є єдиним шляхом, який дозволить Україні, визначившись із напрямком розвитку та маючи конкретну стратегію, досягти успіху в економічній сфері та соціальному житті, проходячи цей шлях максимально швидко.

"Це справжня можливість, яку нам подарувало наше суспільство, що чинить опір агресії, а також Збройні Сили України, які дозволяють нам активно діяти в цьому напрямку. Саме тому ми так наполегливо працюємо над просуванням вступу України до ЄС і звертаємося до наших партнерів. Ми усвідомлюємо: це вікно можливостей, як і всі інші, не залишиться відкритим назавжди", - підкреслив Галайчук.

#Європейський Союз #Економіка #Україна #Народний депутат України #Московський Кремль #Кремль (фортифікаційна споруда) #Збройні сили України #Радянський Союз #Агресивна війна #Експрес-телебачення

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Трамп обмірковує варіант введення вторинних санкцій щодо Росії значно раніше ніж через 50 днів.
"Нафтогаз" організовує цикл публічних зустрічей з постачальниками -- Delo.ua
Експерт аналізує 18-й пакет санкцій Європейського Союзу, спрямований на Росію та її торгових партнерів.
Теги