Триденне дослідження, яке було завершено в неділю, вказує на фактичну рівновагу сил напередодні виборів, запланованих на 5 листопада, як повідомляє видання. Варто зазначити, що похибка цього опитування склала близько 3%.
"Хоча Гарріс лідирувала перед Трампом у кожному опитуванні Reuters/Ipsos серед зареєстрованих виборців, відколи вона вступила в гонку в липні, її перевага неухильно скорочувалася з кінця вересня", - зазначається в статті.
Останнє дослідження Reuters/Ipsos, яке проходило з 16 по 21 жовтня, виявило, що діюча віце-президентка США Камала Гарріс випереджає екс-президента Дональда Трампа на два відсотки.
"Останнє дослідження, яке охопило 1150 дорослих мешканців США, серед яких 975 були зареєстрованими виборцями, засвідчило, що Трамп випереджає Гарріс у ряді ключових тем, важливих для виборців", - повідомляють журналісти.
Відповідаючи на питання про те, який з двох кандидатів має більш ефективний підхід до економіки, безробіття та створення робочих місць, виборці в опитуванні віддали перевагу Трампу, отримавши 47% голосів проти 37%. Протягом усієї виборчої кампанії Трамп демонстрував сильні позиції в економічних питаннях, і 26% респондентів в останньому опитуванні вказали на робочі місця та економіку як найбільш важливі проблеми для країни, у той час як 24% звернули увагу на політичний екстремізм, а 18% - на імміграцію.
Однією з ключових сильних сторін Трампа у політичній арені є його позиція щодо імміграції. Він презентував радикальні ініціативи, що передбачають масове видворення нелегальних мігрантів. Згідно з останнім опитуванням, приблизно 48% виборців вважають, що його підхід до імміграційної політики є найефективнішим, тоді як лише 33% підтримують політику Гарріс.
Опитування також показало, що перевага Гарріс в питанні політичного екстремізму зменшується. Близько 40% виборців у опитуванні сказали, що вона має кращий підхід до боротьби з політичним екстремізмом і загрозами демократії, порівняно з 38%, які обрали Трампа.
#Дональд Трамп #Reuters #Економіка #Екстремізм #Імміграція #Віце-президент Сполучених Штатів #Мігрант #Депортація #Безробіття #Демократія #Політик