Кабінет Міністрів України повідомляє, що за перший рік проведення онлайн-аукціонів з реалізації санкційного майна в рамках системи Прозорро.Продажі, державний бюджет отримав понад 2 мільярди гривень.

Протягом року функціонування онлайн-аукціонів з реалізації активів, на які накладено санкції, в рамках системи Прозорро.Продажі держава зібрала більше 2 мільярдів гривень. Усі отримані кошти були спрямовані до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Організацію торгів здійснює Фонд державного майна України.

"Більше ніж 2 мільярди гривень, які вже надійшли до державного бюджету від реалізації майна, що підпало під санкції, демонструють ефективність санкційної політики в економічній сфері. Завдяки прозорим аукціонам ми не лише поповнюємо бюджет, а й відкриваємо нові можливості для добросовісного бізнесу, щоб інвестувати в відновлення та розвиток," - підкреслила Юлія Свириденко, Перший віце-прем'єр-міністр та Міністр економіки України.

За цей час відбулося шість успішних продажів санкційного майна. Вартість активів за підсумками торгів зросла майже вдвічі. Реалізовані лоти:

Найвищу ціну на онлайн-аукціоні отримав актив "Аерок", за який переможець заплатив близько 1,9 млрд грн. Тим часом, найбільшою популярністю користувалася конфіскована квартира Сальдо в Одесі, за яку змагалися дев'ять учасників.

Нагадуємо, що майно, яке підлягає санкціям, продається Фондом державного майна через онлайн-аукціони на платформі Прозорро.Продажі відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 1233, ухваленої 21 листопада 2023 року.

#бюджет #Українська гривня #Економіка #Уряд України #Бізнес #Одеса #Держава (політичний устрій) #Список міністрів економіки України #Віце-прем'єр-міністр України #Баланс (бухгалтерський облік) #Фонд державного майна України

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Офіційно стартував Фонд відновлення в рамках угоди зі Сполученими Штатами щодо надр.
Між уявленням про мир та жорстокими реаліями війни: які перспективи чекають Україну після зустрічі Трампа і Путіна?
Угода з Америкою: стартував спільний інвестиційний фонд.
Теги