
Сьогодні, 3 січня, у Львові, в церкві Пресвятої Трійці, що розташована на вулиці Тершаковців, відзначили церемонію прощання.
Ігор Держко також був активним учасником політичних і громадських процесів.
З глибоким сумом Львівщина попрощалася з професором Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ігорем Держком. Сьогодні, 3 січня, у Львові, в церкві Пресвятої Трійці, що розташована на вулиці Тершаковців, відзначили церемонію прощання.
31 грудня наша область і вся країна поринули в скорботу через втрату видатної особистості. Цей винятковий учений, політик, активіст і лідер завжди вірив у потужність прогресу, освіти, культури та спорту, незважаючи на обставини та місце свого перебування.
Від щирого серця висловлюю свої співчуття Ользі Швед, дружині Ігоря Зеновійовича, а також усій його родині. Нехай вам буде відомо, що ваше горе розділяють багато людей, які вважали Ігоря Зеновійовича своїм учителем, наставником і другом, а також джерелом натхнення.
"Яскравий спогад про видатну особистість", - підкреслив голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький.
Справочная информация
Ігор Держко отримав свою освіту в Львівському медичному інституті. У 2001 році він став керівником кафедри філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. У 2011 році здобув науковий ступінь доктора філософських наук, а в 2015 році його було нагороджено званням професора.
Він активно долучався до роботи Народного Руху України в проміжку з 1989 до 2005 року, виконуючи функції заступника голови та будучи частиною керівництва Львівської обласної організації. З 1997 по 2010 рік обіймав посади заступника голови Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.
Ігор Держко, який викладає на кафедрі українознавства та філософії у Львівському національному медичному університеті, спеціалізується на філософській антропології, українській філософській історії, теоріях свідомості, питаннях свободи та уявленнях про особистість. Він є автором близько тридцяти наукових і навчально-методичних праць, які зробили вагомий внесок у розвиток науки та освітнього процесу.