Практично третина бездомних у Німеччині — це українці: кількість людей без даху над головою різко збільшилася.

В Німеччині більше ніж 470 тисяч людей залишаються бездомними.

Приблизно третина всіх бездомних складається з українських громадян. Найвища концентрація цих осіб спостерігається у західних федеральних землях, тоді як у східних регіонах їх кількість помітно менша. Таку інформацію повідомляє видання STERN.de.

Згідно з офіційними джерелами, українці є найбільшою національною групою серед бездомних у Німеччині, їхня частка складає 29% від усіх зареєстрованих. Протягом року кількість українських біженців без постійного житла зросла з 136 900 до 137 800 осіб. В цілому, серед зареєстрованих безхатченків налічується 409 тисяч, з яких 86% складають іноземці.

До статистичних даних враховані особи, що мешкають у притулках, тимчасових житлах або соціальних квартирах.

У той же час, особи, що мешкають на вулиці, не враховуються в цих показниках.

Серед усіх зареєстрованих бездомних, 41% складають молоді особи віком до 25 років, тоді як 5% – це громадяни, які досягли 65-річного віку. Чоловіки складають більше половини від загального числа. Середній вік людей без постійного житла становить 31 рік.

Зазначимо, Фокус описав про презентацію звіту ООН про вплив українських біженців на економіку Польщі, який відбувся 10 червня. Представник УВКБ ООН Рафал Костжинський під час прес-конференції заявив, що поляки "втомилися" від допомоги Україні, тому аналітики вирішили "розвіяти деякі міфи". Серед іншого, він пояснив, що поява українців змінила польську економіку. За словами представника ООН, економіка стала більш "спеціалізованою і продуктивною", при цьому поляки не втратили роботу, а загальна зайнятість навіть зросла.

Нагадуємо, що у березні медіа The Economist провело аналіз впливу ймовірного перемир'я на українських біженців. В той же час, у червні на виборах у Польщі здобув перемогу кандидат, який виступає проти інтеграції України до Європейського Союзу.

#Європейський Союз #Економіка #Українці #Німеччина #Біженець #Організація Об'єднаних Націй #Друга Польська Республіка #The Economist #Польський народ #Польська мова #Управління Верховного комісара ООН у справах біженців #Гуртожиток #Середній вік

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Європейський Союз викликав китайського посла через ситуацію з лазерним інцидентом, повідомляє Reuters.
Гектари безпеки: державна програма з розмінування відновлює землі для фермерів.
В Російській Федерації спостерігається зростання випадків примусового вилучення активів у зв’язку з нестачею фінансових ресурсів.
Теги