Мігрантам буде складніше досягти Британії.

Уряд Великої Британії планує вдосконалити візову політику з метою зменшення кількості легальних мігрантів, які прибувають на роботу в країну.

Уряд Сполученого Королівства розробляє новий комплекс заходів, спрямованих на зменшення потоку іноземних працівників та заохочення роботодавців до найму місцевих кадрів. Як повідомляє Bloomberg у суботу, 10 травня, з посиланням на урядові джерела, ці ініціативи вже в стадії підготовки.

Згідно з отриманою інформацією, необхідні зміни будуть представлені в Білій книзі з імміграційних питань, яка буде представлена в парламенті в понеділок, 13 травня. Цей документ передбачає посилення освітніх вимог для отримання кваліфікованих віз, а також вводить обмеження на видачу віз для працівників з низькою кваліфікацією.

Зокрема, планується створення спеціальної групи для визначення секторів економіки, які надмірно залежать від іноземної робочої сили.

"Влада вивчає варіант введення короткострокових віз для працівників з низькою кваліфікацією тільки за умови наявності вагомих свідчень про нестачу кадрів. При цьому роботодавці повинні будуть зобов'язатися до навчання та працевлаштування місцевих спеціалістів," - повідомляє видання.

Нова візова політика є реакцією на результати реформ уряду Бориса Джонсона, який після Brexit запровадив систему кваліфікованих віз. Це, за оцінками, призвело до тричі більшого притоку іноземних працівників.

Тим часом опозиційні консерватори заявляють, що запропоновані заходи недостатні, та закликають ввести обов'язкові імміграційні квоти. Крім того, вони критикують уряд через недостатній захист самих трудових мігрантів, зокрема у випадках експлуатації, боргової кабали та торгівлі людьми, особливо у секторі догляду.

Раніше було зазначено, що Європейський Союз має намір істотно оновити свою міграційну політику, зокрема, переглянути угоду про біженців, укладену після Другої світової війни.

Нагадуємо, що в Європі приблизно 70% українських біженців мають намір залишитися. Близько 50% українців, які перебувають у європейських країнах, вже знайшли роботу.

#Європейський Союз #Європа #Економіка #Українці #Імміграція #Біженець #Робоча сила #Міграція населення #Політика #Документ #Парламент #Консерватизм #Туристична віза #Торгівля людьми #Борис Джонсон #Кабінет міністрів Великої Британії #Вихід Великої Британії з Європейського союзу #Квотування

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Пауелл висловив занепокоєння щодо можливих коливань інфляції в найближчому майбутньому.
Кабінет Міністрів України, очолюваний Сергієм Марченком, разом із міністрами фінансів партнерських держав та Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку провели обговорення щодо шляхів співпраці для успішного відновлення.
Кабінет Міністрів України - Зміни у сфері екологічного захисту та європейська інтеграція: що бізнесу слід очікувати?
Теги