Опозиційні політичні партії в Німеччині висловили свою підтримку ініціативі щодо розміщення миротворчих контингентів в Україні.

Кізеветтер підкреслює важливість активної участі Німеччини у сприянні миру та стабільності в цьому регіоні.

"Будучи однією з найпотужніших економік Європи, Німеччина повинна активно підтримувати миротворчі ініціативи та сприяти вдосконаленню європейської системи безпеки," - підкреслив він.

На його переконання, Німеччина має втрутитися в українську ситуацію "вчасно, з підготовленими та озброєними збройними силами".

Кізеветтер наголосив на важливості участі Німеччини в рамках Європейського Союзу та НАТО. Він вважає, що розгортання миротворців може стати реальним рішенням, якщо їх вдасться інтегрувати в систему безпеки Європи та трансатлантичного простору, яка також передбачає ядерні гарантії НАТО для України.

Згідно з результатами опитування, яке здійснив інститут Yougov, понад 56% населення Німеччини підтримують ідею розміщення міжнародних миротворчих сил в Україні, однак тільки за умови дотримання угоди про припинення вогню. Водночас лише 23% респондентів погоджуються на участь німецьких військових у цій місії, тоді як 33% висловилися проти цього кроку.

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Війна, нестача кадрів і державний тиск: як українські підприємства реагують на основні виклики – Delo.ua
Величезні запаси мінералів. Сполучені Штати зробили крок уперед у переговорах з ще однією державою стосовно видобутку корисних копалин — Bloomberg.
Санкції щодо Петра Порошенка залишаються в силі: які можуть бути наслідки цього рішення?
Теги