Орбан визначає санкції США, накладені на російські нафтові компанії, як "неправильний крок".

За інформацією РБК-Україна, Віктор Орбан висловив цю думку в бесіді з виданням La Repubblica.

За повідомленням Орбана, він незабаром вирушить до Вашингтона, щоб обговорити з президентом США Дональдом Трампом питання, пов'язане із санкціями на російську нафту.

"Ми аналізуємо, як створити надійний механізм для економіки нашої держави, оскільки Угорщина сильно залежить від російських нафтопродуктів та газу", - підкреслив він.

Угорський прем'єр підкреслив, що внаслідок цього ціни на енергоресурси в його державі "піднімуться до небес", що призведе до нестачі запасів.

На питання, чи не пішов Трамп "занадто далеко, зробивши помилку", Орбан відповів ствердно, і додав, шо спробує "знайти вихід, особливо для Угорщини".

#Дональд Трамп #Природний газ #Нафта #Економіка #РБК-Україна #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Вашингтон, округ Колумбія #Прем'єр-міністр #Угорщина #Дефіцитні видатки #Віктор Орбан

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
За даними Центру національного спротиву, лише 30% населення Донеччини та Луганщини мають працевлаштування.
Орбан висловив думку, що Трамп "вчинив помилку" і наполягатиме на скасуванні санкцій щодо компаній "Роснефть" та "Лукойл".
Балтійські підприємства виявилися замішаними у підтримці тіньового флоту Росії: розслідування виявило сотні нелегальних операцій - LRT | УНН
Теги