Перед командою Трампа постають два непрості виклики: думка американського експерта щодо Путіна та процес переговорів.

Єдине, що цікавить Путіна, - це переговори про капітуляцію України, зазначив Томас Грехем.

Перед адміністрацією президента США Дональда Трампа виникають два важливі виклики. Перший полягає в тому, як переконати Путіна сісти за стіл переговорів і вести діалог добросовісно. Другий — це досягнення врегулювання, яке влаштовувало б як Росію та Путіна, так і задовольняло б основні інтереси США, українських партнерів і європейських союзників.

У ході обговорення на засіданні Ради з міжнародних відносин (CFR) на тему "Як забезпечити майбутнє України — які кроки повинні вжити Сполучені Штати?" висловився Томас Грехем, почесний експерт цієї ради, який обіймав посаду спеціального помічника президента США та старшого директора з питань Росії в апараті Ради національної безпеки в період з 2004 по 2007 рік.

За словами Грехема, наразі незрозуміло, як цього досягти. Бо єдине, що цікавить Путіна, - це переговори про капітуляцію України.

"Він висунув низку вимог: відмова (України - ред.) від членства в НАТО; визнання анексії чотирьох (українських - ред.) областей; демілітаризація та денацифікація; і, до речі, Захід має зняти санкції. Путін не бачить причин для компромісу на цьому етапі, бо в його голові все йде так, як він хоче. Його економіка стійка до західних санкцій. Він бачить кадрові проблеми, з якими стикаються українці. Він також бачить слабку підтримку Заходу. Тож, якщо ви сидите в Кремлі, навіщо вам вести переговори? Час на моєму (Путіна - ред.) боці", - зазначив американський експерт.

Нагадуємо, що Марко Рубіо висловив думку про те, що майбутнє України опинилося під загрозою внаслідок війни та великої еміграції населення. Державний секретар США підкреслив, що конфлікт в Україні триває довго. Він вважає, що для вирішення ситуації потрібні переговори та взаємні поступки з боку обох учасників.

#НАТО #Дональд Трамп #Росія #Економіка #Українці #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Володимир Путін #Західна Європа #Капітуляція (капітуляція) #Компроміс #Еміграція #Державний секретар Сполучених Штатів Америки #Рада з міжнародних відносин #Анексія

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Путін надав дозвіл вірменській компанії на придбання "дочірнього банку" американського фінансового гіганта Goldman Sachs.
Перед командою Трампа постають два непрості виклики: думка американського експерта щодо Путіна та процес переговорів.
Не лише санкції: економіст розкрив, як за допомогою нафти можна спонукати Путіна до переговорів.
Теги