Подвійні критерії: чому Трамп фліртує з Путіним і вагається у своїй позиції щодо України.

Останні три роки США та їхні союзники хотіли зробити Росію міжнародним вигнанцем, звинувачуючи її у порушенні міжнародного законодавства та основ ліберального світопорядку. Але Дональд Трамп відновлює відносини з Москвою і відмовляється називати її агресором, а Україну жертвою агресії.

Газета The New York Times висвітлює питання подвійних стандартів, які виявляє президент США Дональд Трамп.

Політика Трампа в сфері військової допомоги виявила двозначність. Управління президента США ясно демонструвало, що не всі партнери мають однаковий статус.

"Він відкрито говорить про можливі нові санкції щодо російської економіки і стверджує, що всього лише минулого тижня розглядає можливість надати Україні додаткові системи протиповітряної оборони. Проте, як зазначають журналісти, за закритими дверима він не виконує жодної з обіцяних дій."

"Всі ці факти вказують на одне: Трамп не має наміру чинити тиск на Росію з метою зупинення війни, натомість він ігнорує ситуацію в Україні," - підкреслили журналісти.

Згадаємо, що після початку повномасштабної агресії Росії Україна розраховувала на підтримку з боку США, однак з приходом Трампа до президентства ця підтримка стала менш певною.

Зокрема, нещодавно стало відомо, що Сполучені Штати призупиняють військову підтримку для України.

Припинення військової допомоги зробило Україну вразливою у критичний момент, коли російські війська розпочали нові наступальні дії на тлі делікатних мирних переговорів. Українські урядовці попередили, що без подальшої підтримки з боку США здатність протистояти подальшому просуванню російських військ опиниться під значним ризиком.

У той же час Дональд Трамп радіє "чудовим і надзвичайно ввічливим" компліментам, які отримав від російського диктатора Володимира Путіна, що висловив "глибоку повагу" до нього.

#Дональд Трамп #Росія #Економіка #Україна #Москва #Володимир Путін #Законодавство #Лібералізм #The New York Times #Агресивна війна #Диктатор. #Збройні сили Росії #Протиповітряна оборона

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Ветеранам – підтримка у працевлаштуванні, переселенцям – доступ до житла на 45 років без початкового внеску, – Андрій Пелюховський.
Пелюховський: Після здобуття перемоги — створення нових робочих місць для військових та забезпечення стабільного житла для переселенців.
Європейська комісія готова відкласти впровадження СВАМ для України, проте існує деяка особливість.
Теги