Путін виявив готовність до ведення переговорів, проте без зупинки військових дій: подробиці ситуації.

Новий президент США Дональд Трамп раніше висловлював намір оперативно вирішити конфлікт в Україні шляхом організації переговорів між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним. Проте, як зазначає видання The Guardian, шанси на те, що кремлівський лідер готовий до такого спілкування, виглядають малоймовірно, особливо з огляду на активні наступальні дії російських військ на сході України.

Володимир Путін

Видання підкреслює, що після оголошення результатів виборів у США Путін заявив про готовність до переговорів щодо завершення війни. Однак він висунув умову: перемовини мають враховувати так звані "реалії на землі". Попри ці заяви, російський диктатор не поспішає сідати за стіл переговорів, оскільки впевнений у своїй військовій перевазі.

Хоча економіка Росії відчутно потерпає від війни -- ціни на продукти щомісяця зростають на 9%, а процентні ставки перевищують 20% -- це ще не спричинило критичної кризи. При цьому аналітики прогнозують, що запаси радянської зброї в окупантів можуть вичерпатися до кінця 2025 року.

Ця обставина підштовхує Кремль до пошуку компромісів: можливо, Путін планує ініціювати переговори у 2024 році, проте не зупинить військові дії, використовуючи їх як інструмент тиску, зокрема для атак на цивільних, якщо процес діалогу не відповідатиме його вимогам.

У статті аналізується, що, незважаючи на можливі затримки у військових операціях, успішність України в захисті свого суверенітету значною мірою залежить від її військового оснащення. Як підкреслює Джек Уотлінг з Королівського інституту об'єднаних служб, наступні два роки виявляться критично важливими, і Україні слід забезпечити стабільне постачання американської артилерії та необхідних матеріалів.

Одночасно, заморожені російські активи в розмірі 300 мільярдів доларів, що знаходяться у банку Euroclear, можуть бути використані для фінансування закупівлі озброєнь для України. Якщо Європейський Союз та Велика Британія ухвалять таке рішення, Трамп зможе зменшити витрати США на допомогу Україні.

Згідно з інформацією, поданою The New York Times, нещодавній ракетний удар Росії по Дніпру носив більше політичний, аніж військовий характер. Кремль намагається зміцнити свої позиції в контексті можливих переговорів після інавгурації Трампа, демонструючи свою міць. Хоча Трамп висловлює намір завершити конфлікт, успіх майбутніх переговорів залежатиме від ряду чинників: позиції Путіна, військової допомоги для України та міжнародного тиску на Російську Федерацію. Лише час покаже, чи зможе нова адміністрація США досягти миру на умовах, які забезпечать суверенітет України.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, чи готова РФ почати війну з НАТО.

#НАТО #Дональд Трамп #Європейський Союз #Росія #Економіка #Президент (державна посада) #Володимир Зеленський #Північна та Південна Америка #Сполучене Королівство #Кремль (фортифікаційна споруда) #Володимир Путін #Долар #Російська мова #Озброєння #Артилерія #The New York Times #Компроміс #Бойові дії #Суверенітет #Диктатор. #Інавгурація #Збройні сили Росії #Гардіан

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Експерт з політики Морозов вважає, що Заходу слід донести до Путіна інформацію про свою готовність до глобального конфлікту.
Путін виявив готовність до ведення переговорів, проте без зупинки військових дій: подробиці ситуації.
Ця зброя виявиться безжальною: Залужний поділився інформацією про новітні технології у війні.
Теги