Російська сторона не проявляє інтересу до тривання конфлікту з Україною: чи існує у Москви бажання покласти край війні?

У Росії влада намагається заохотити громадян до участі у війні в Україні шляхом значних фінансових стимулів. У Самарській області було оголошено про безпрецедентні виплати у розмірі 4 мільйонів рублів для тих, хто підпише контракт на участь у військових діях проти України.

Володимир Путін. Фото з ресурсу "Коментарі".

У Центрі протидії дезінформації підкреслили, що це рішення свідчить про різке зменшення кількості людей, готових ризикувати своїм життям за імперіалістичні амбіції Путіна, навіть у разі обіцянки значних фінансових винагород у шість цифр.

У цьому контексті в Росії зменшуються фінансові компенсації для "ветеранів", які вже не здатні приносити користь режиму, а також скорочуються інші бюджетні витрати. Більше того, незважаючи на оптимістичні заяви Кремля, санкції продовжують значно впливати на економіку країни, -- зазначили в Центрі протидії дезінформації.

У Центрі зазначили, що, попри маніпулятивні твердження Кремля про свою готовність до діалогу, дії російського керівництва свідчать про справжнє небажання закінчити війну в Україні.

Нагадуємо, що в тимчасово захоплених територіях продовжуються інтенсивні зусилля з вербування чоловіків для участі у війні проти України. Як повідомляє сайт "Коментарі", у цих заходах беруть участь правоохоронні органи, які обіцяють фінансову винагороду за кожного призваного на військову службу.

У Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово контрольованих територіях російські військові вживають заходів для вербування осіб, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, до своїх збройних формувань.

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Згідно з даними Державної служби статистики, у минулому році великі та середні компанії збільшили свій прибуток на 22%.
Європейський Союз вивчає нову стратегію підтримки України: які її основні аспекти?
В Україні спостерігається істотна нестабільність на ринку праці: кількість працівників знижується, що змушує компанії піднімати рівень заробітних плат.
Теги