Шмигаль про свої обов'язки на посаді прем'єра: безліч труднощів, складні рішення та постійна праця.

Денис Шмигаль, після того як Верховна Рада ухвалила його відставку з поста прем'єр-міністра, висловив вдячність урядовцям та працівникам Кабінету Міністрів.

"П'ять років на посаді прем'єр-міністра. Це був шлях, сповнений викликів та складних рішень, безперервної праці. Але передусім, це досвід спільноти, з якою ми долали всі труднощі. Величезна подяка команді Кабінету Міністрів України. Кожному члену команди, всім, хто працював у умовах війни, без вихідних та відпусток. Особлива вдячність керівникам міністерств і відомств за їх сміливість у прийнятті найскладніших рішень. Разом ми витримали випробування і зберегли країну", - зазначив Шмигаль у своєму Телеграм-каналі після того, як Верховна Рада ухвалила його відставку в середу.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що досвід Шмигаля буде корисним на позиції міністра оборони, а до цього запропонував першій віцепрем'єрці - міністерці економіки Юлії Свириденко очолити уряд.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 4 березня 2020 року схвалила відставку Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра і того самого дня новим прем'єром назначили Дениса Шмигаля. На той час в уряді Гончарука Шмигаль лише місяць був віцепрем'єр-міністром - міністром розвитку громад і територій, а до того очолював Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. На момент звільнення Шмигаль працював на посаді прем'єра понад п'ять років і чотири місяці, що найдовше серед усіх голів уряду незалежної України.

#Економіка #Президент (державна посада) #Уряд України #Верховна Рада #Володимир Зеленський #Міністерство (державний департамент) #Прем'єр-міністр #Міністр оборони #Денис Шмигаль #Івано-Франківськ #Олексій Гончарук

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
У Москві запроваджено нову магістерську програму, яка навчить способам обходу санкцій.
Оборонно-промисловий комплекс України збільшився у 35 разів під час війни, зазначив Шмигаль.
єОселя: українці вже оформили іпотечні кредити на загальну суму 30 мільярдів гривень.
Теги