Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.

Авіаційні рейси в Україну: коли відновлять свою діяльність Ryanair, Wizz Air та SkyUp?

Імовірність того, що український повітряний простір буде відкрито для комерційних перевезень, сьогодні істотно зросла у порівнянні з минулим роком. Авіакомпанія SkyUp оголосила про готовність відновити свої рейси з України приблизно через 3-4 тижні після офіційного відкриття цього простору.

Про це заявив СЕО авіакомпанії SkyUp Дмитро Сєроухов в інтерв'ю для Forbes.ua, зазначивши, що активні обговорення та підготовка вже тривають на міжнародному рівні. Проте остаточне рішення залежатиме не лише від України, а й від міжнародних авіаційних та безпекових структур.

За словами Сєроухова, минулого року питання відкриття неба над Україною навіть не стояло на порядку денному у західних авіаційних регуляторів. Натомість зараз триває діалог щодо можливих сценаріїв часткового відкриття повітряного простору. Він висловив сподівання, що вже у 2025 році перші пасажирські рейси з України можуть відбутися.

Як швидко можуть відновитися польоти?

Нещодавно європейські бюджетні авіакомпанії Ryanair та Wizz Air повідомили про готовність відновити свої рейси над Україною впродовж 6-8 тижнів після офіційного відкриття повітряного простору. При цьому українська авіакомпанія SkyUp має можливість відновити свої польоти ще раніше.

"Повернення в Україну для нас означає повернення на батьківщину, а не простий вихід на новий ринок. Ми маємо всю необхідну базу, інфраструктуру та команду, готову до роботи з моменту відкриття повітряного простору. Якщо завтра небо буде відкрите, ми зможемо розпочати перші рейси всього за 3-4 тижні," - зазначив Сєроухов.

SkyUp демонструє стабільне зростання, незважаючи на військові дії.

Попри важкі виклики, що постали перед авіаційною індустрією, SkyUp показує позитивну динаміку. У 2024 році компанія збільшила кількість перевезених пасажирів на 62%, досягнувши 2,5 мільйона осіб, що практично відповідає довоєнним обсягам. Сєроухов підкреслив, що такого результату вдалося досягти завдяки кільком важливим чинникам:

Фінансові показники SkyUp

У 2024 році консолідований виторг SkyUp склав 3,9 млрд грн, а чистий прибуток компанії - 89 млн грн. Сєроухов також наголосив, що понад 90% співробітників SkyUp - це українці, включно з пілотами, бортпровідниками, технічним персоналом, менеджментом та іншими фахівцями. Усі ключові процеси, такі як управління флотом, комерційна діяльність, клієнтський сервіс та IT, залишаються в Україні.

"Він наголосив, що в Україні оподатковується заробітна плата працівників, що допомагає зміцнювати нашу економіку."

Таким чином, SkyUp не лише продовжує розвиватися у складних умовах, а й готовий відігравати важливу роль у відновленні авіаційної галузі України після відкриття неба.

Раніше "Телеграф" писав про те, що авіакомпанія Wizz Air готова відновити авіасполучення з Україною після оголошення про припинення вогню з Росією. У перші пів року після завершення бойових дій вона має намір відновити роботу своїх баз у двох українських містах - у Києві та Львові.

#Wizz Air #Ryanair #Росія #Економіка #Україна #Київ #Українці #Прибуток (економіка) #Інфраструктура #Львів #Підприємництво #Генеральний директор #Бойові дії #Телеграф #Forbes (журнал) #Інформаційні технології #SkyUp Airlines #Авіакомпанія

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Пауелл висловив занепокоєння щодо можливих коливань інфляції в найближчому майбутньому.
Кабінет Міністрів України, очолюваний Сергієм Марченком, разом із міністрами фінансів партнерських держав та Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку провели обговорення щодо шляхів співпраці для успішного відновлення.
Кабінет Міністрів України - Зміни у сфері екологічного захисту та європейська інтеграція: що бізнесу слід очікувати?
Теги