Спеціальне видання британського журналу The Economist у співпраці з NV аналізує, в якому напрямку розвивається світ.
У грудні буде випущено спеціальний номер журналу NV під назвою "Україна та світ попереду 2025", який виходить за унікальною ліцензією британського видання The Economist. Цю інформацію в інтерв'ю для "Детектора медіа" озвучив головний редактор NV Віталій Сич.
Сич поділився історією, як зародилася співпраця між журналом NV та виданням The Economist.
"Один мій товариш розповів мені, що є такий проєкт, вірніше, нагадав, бо я про нього знав. Цього товариша звати Денис Кавзан, відомий комунікаційник, зараз є віцепрезидентом Uklon. І він сказав, що було б непогано, якби ми зробили партнерство з The Economist. До нас партнерство з The Economist було у журналу "Тиждень", який виходив українською мовою. А ми тоді виходили російською мовою. Тож тепер я звернувся до The Economist щодо дозволу та ліцензії", -- каже головний редактор журналу. -- "Ми отримали другу ліцензію, спочатку російськомовну, а потім почали вже виходити українською мовою".
Він також розповів, хто допоміг журналу купити ліцензію: "Я знайшов трьох людей-бізнесменів, які погодились. Це були Андрій Ставніцер (український підприємець, співвласник і директор порту TIS, співвласник терміналу Neptune, -- ред), Ігор Ліскі (засновник інвестиційної компанії EFI Group, -- ред.) та Віктор Іванчик (засновник і СЕО агропромхолдингу "Астарта", -- ред). Вони стали офіційними партнерами першого виходу The Economist, а потім він став популярний серед читачів та партнерів, і допомога від бізнесменів вже не була потрібна", -- розповідає Сич.
Головний редактор NV зазначив, що спеціальний випуск прагне інтегрувати Україну в міжнародний контекст.
В Україні інформаційні наративи та суспільна дискусія здебільшого обмежуються місцевими реаліями та політичними циклами. Тема майбутнього, наприклад, що стосується 5-7 років уперед, часто ігнорується, оскільки це пов'язано з зміною президента та нового складу Верховної Ради, і тому здається, що це не є актуальним для обговорення. Крім того, багато людей і підприємств залишаються відстороненими від глобальних тенденцій. У свіжому випуску журналу The Economist, що отримав назву "Світ попереду", зокрема в українській версії "Україна та світ попереду 2025", розглядаються напрямки розвитку, інновації в різних сферах — від ІТ до економіки, технологій, науки та культури. У цьому номері ведуться розмови з лідерами країн і корпорацій, які діляться своїми баченнями. Коли ми аналізуємо наші виклики та проблеми у порівнянні з тим, куди рухається цивілізований світ, стає очевидно, що важливо намагатися орієнтуватися в тому ж напрямку. Цей випуск є надзвичайно важливим для нашого ринку, оскільки він сприяє інтеграції України в глобальний контекст. Це не лише про повсякденні українські справи, а про спробу піднятися на новий рівень, щоб оцінити, де знаходиться цивілізований світ і в якому напрямку він рухається, щоб не відставати, — зазначив Віталій Сич.
У рамках ліцензії The Economist необхідно схвалення всіх матеріалів випуску.
Очевидно, що їх цікавить можливість ознайомитися з усіма матеріалами перед публікацією. Проте за весь час співпраці з нами вони жодного разу не висловлювали претензій щодо редакційної частини. Згідно з умовами ліцензії, їхній контент повинен становити 80% випуску, а наш, український – 20%. Вони залишилися враженими, дізнавшись, що серед наших авторів були президенти, прем'єр-міністри та міністри, що свідчить про високий рівень нашої роботи.
Вони ретельно перевіряють номер і макет перед виходом у друк, прагнучи впевнитися, що в ньому немає жодних осіб з сумнівною репутацією. Крім того, вони стежать за тим, щоб верстка та дизайн відповідали їхнім стандартам, а також щоб дотримувалася пропорція 80% на 20%. Весь матеріал оцінюється відповідно до їхніх високих вимог, і якщо все відповідає критеріям, вони дають свою згоду. Зазвичай у нас не виникає жодних проблем, і до наших матеріалів не було жодних зауважень, – зазначив головний редактор NV.
Ось які питання розглядаються в цьому номері журналу:
Нагадаємо, що у 2017 році журнал "Новое время" вперше запустив спільний проект разом із британським виданням The Economist, який отримав назву "Світ у 2018 році".
У минулому році журнал NV повідомив, що вперше за всю історію співпраці з виданням The Economist буде випущено щорічний прогноз "The World Ahead 2024" з новим дизайном обкладинки, реагуючи на обурення українців у соціальних мережах.
#порт #Економіка #Україна #Президент (державна посада) #Сполучене Королівство #Наука #Дизайн #Прем'єр-міністр #Російська мова #Головний редактор #Українська мова #Ліцензія #Підприємництво #Інновації #Медіа (комунікація) #Корпорація #Генеральний директор #The Economist #Журнал #Інформаційні технології #Сич Віталій Володимирович #Український тиждень #НВ