Спеціальний проект журналу NV у партнерстві з The Economist під назвою "Україна та світ у 2025 році" буде презентований 18 грудня.

Спеціальне видання британського журналу The Economist у співпраці з NV аналізує, в якому напрямку розвивається світ.

У грудні буде випущено спеціальний номер журналу NV під назвою "Україна та світ попереду 2025", який виходить за унікальною ліцензією британського видання The Economist. Цю інформацію в інтерв'ю для "Детектора медіа" озвучив головний редактор NV Віталій Сич.

Сич поділився історією, як зародилася співпраця між журналом NV та виданням The Economist.

"Один мій товариш розповів мені, що є такий проєкт, вірніше, нагадав, бо я про нього знав. Цього товариша звати Денис Кавзан, відомий комунікаційник, зараз є віцепрезидентом Uklon. І він сказав, що було б непогано, якби ми зробили партнерство з The Economist. До нас партнерство з The Economist було у журналу "Тиждень", який виходив українською мовою. А ми тоді виходили російською мовою. Тож тепер я звернувся до The Economist щодо дозволу та ліцензії", -- каже головний редактор журналу. -- "Ми отримали другу ліцензію, спочатку російськомовну, а потім почали вже виходити українською мовою".

Він також розповів, хто допоміг журналу купити ліцензію: "Я знайшов трьох людей-бізнесменів, які погодились. Це були Андрій Ставніцер (український підприємець, співвласник і директор порту TIS, співвласник терміналу Neptune, -- ред), Ігор Ліскі (засновник інвестиційної компанії EFI Group, -- ред.) та Віктор Іванчик (засновник і СЕО агропромхолдингу "Астарта", -- ред). Вони стали офіційними партнерами першого виходу The Economist, а потім він став популярний серед читачів та партнерів, і допомога від бізнесменів вже не була потрібна", -- розповідає Сич.

Головний редактор NV зазначив, що спеціальний випуск прагне інтегрувати Україну в міжнародний контекст.

В Україні інформаційні наративи та суспільна дискусія здебільшого обмежуються місцевими реаліями та політичними циклами. Тема майбутнього, наприклад, що стосується 5-7 років уперед, часто ігнорується, оскільки це пов'язано з зміною президента та нового складу Верховної Ради, і тому здається, що це не є актуальним для обговорення. Крім того, багато людей і підприємств залишаються відстороненими від глобальних тенденцій. У свіжому випуску журналу The Economist, що отримав назву "Світ попереду", зокрема в українській версії "Україна та світ попереду 2025", розглядаються напрямки розвитку, інновації в різних сферах — від ІТ до економіки, технологій, науки та культури. У цьому номері ведуться розмови з лідерами країн і корпорацій, які діляться своїми баченнями. Коли ми аналізуємо наші виклики та проблеми у порівнянні з тим, куди рухається цивілізований світ, стає очевидно, що важливо намагатися орієнтуватися в тому ж напрямку. Цей випуск є надзвичайно важливим для нашого ринку, оскільки він сприяє інтеграції України в глобальний контекст. Це не лише про повсякденні українські справи, а про спробу піднятися на новий рівень, щоб оцінити, де знаходиться цивілізований світ і в якому напрямку він рухається, щоб не відставати, — зазначив Віталій Сич.

У рамках ліцензії The Economist необхідно схвалення всіх матеріалів випуску.

Очевидно, що їх цікавить можливість ознайомитися з усіма матеріалами перед публікацією. Проте за весь час співпраці з нами вони жодного разу не висловлювали претензій щодо редакційної частини. Згідно з умовами ліцензії, їхній контент повинен становити 80% випуску, а наш, український – 20%. Вони залишилися враженими, дізнавшись, що серед наших авторів були президенти, прем'єр-міністри та міністри, що свідчить про високий рівень нашої роботи.

Вони ретельно перевіряють номер і макет перед виходом у друк, прагнучи впевнитися, що в ньому немає жодних осіб з сумнівною репутацією. Крім того, вони стежать за тим, щоб верстка та дизайн відповідали їхнім стандартам, а також щоб дотримувалася пропорція 80% на 20%. Весь матеріал оцінюється відповідно до їхніх високих вимог, і якщо все відповідає критеріям, вони дають свою згоду. Зазвичай у нас не виникає жодних проблем, і до наших матеріалів не було жодних зауважень, – зазначив головний редактор NV.

Ось які питання розглядаються в цьому номері журналу:

Нагадаємо, що у 2017 році журнал "Новое время" вперше запустив спільний проект разом із британським виданням The Economist, який отримав назву "Світ у 2018 році".

У минулому році журнал NV повідомив, що вперше за всю історію співпраці з виданням The Economist буде випущено щорічний прогноз "The World Ahead 2024" з новим дизайном обкладинки, реагуючи на обурення українців у соціальних мережах.

#порт #Економіка #Україна #Президент (державна посада) #Сполучене Королівство #Наука #Дизайн #Прем'єр-міністр #Російська мова #Головний редактор #Українська мова #Ліцензія #Підприємництво #Інновації #Медіа (комунікація) #Корпорація #Генеральний директор #The Economist #Журнал #Інформаційні технології #Сич Віталій Володимирович #Український тиждень #НВ

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Діє вже більше 20 років. Сполучені Штати продовжують застосування антидемпінгового мита на українську арматуру.
Лондон наклав санкції на 20 суден, що належать до "тіньового" флоту Російської Федерації.
Велика Британія ввела нові обмеження на діяльність російського тіньового флоту.
Теги