Тариф на газ: якою стане вартість кубометра з 1 січня 2025 року?

На сьогоднішній день у компанії "Нафтогаз" діє тариф для домашніх споживачів, який складає 7,96 гривні за кубометр.

Ціни на газ для домашніх споживачів залишаються на стабільному рівні вже протягом кількох останніх років. Вартість одного кубометра газу переважно визначається постачальником. Тариф для приватних споживачів залишиться без змін до закінчення діючого опалювального сезону, як зазначено в заяві компанії "Нафтогаз".

В Україні наразі введено заборону на збільшення цін на газ для домашніх споживачів. Більшість українських користувачів (понад 90%) обслуговує компанія "Нафтогаз", яка була визначена постачальником останньої надії (ПОН).

"В умовах війни та економічних труднощів ми зобов'язані підтримувати український народ. Наша компанія постачає газ для більше ніж 12 мільйонів домогосподарств, і ми гарантуємо кожному з них стабільність постачання та фіксовану ціну на наступний рік", — підкреслив Олексій Чернишов, колишній голова групи "Нафтогаз".

На сьогоднішній день у компанії "Нафтогаз" діє тариф для домашніх споживачів, який складає 7,96 гривні за кубометр.

Вартість доставки газу є окремим платежем.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Фокус з'ясував, чи змінюватимуться тарифи після 30 квітня 2025 року, коли офіційно завершиться опалювальний сезон за умови скасування воєнного стану.

В уряді радять не зловживати програмою "еПідтримки". За словами прем'єра Дениса Шмигаля, кошти, які будуть отримані громадянами за кордоном, підлягатимуть поверненню.

#газ #Українська гривня #Економіка #Українці #Воєнний стан #Споживач #Фокус (український журнал) #Робити #Нафтогаз

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Українські фінансові установи готуються до корекцій в курсі долара: які прогнози на найближчі дні?
Тариф на газ: якою стане вартість кубометра з 1 січня 2025 року?
Європейський центральний банк прийняв рішення зменшити облікову ставку, щоб стимулювати економічний розвиток в країнах єврозони.
Теги