У "Резерв+" незабаром будуть представлені електронні відстрочки - Фінансові новини bigmir)net.

Електронні відстрочки від мобілізації будуть впроваджені в додатку "Резерв+" вже наступного місяця. Проте спочатку цей сервіс буде доступний не для всіх користувачів. Про це розповіла заступник міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Чорногоренко під час телемарафону.

Досліджуйте також: В Україні під час війни відкриття аеропортів: представлено план дій.

Система електронних відстрочок вже запущена і наразі проходить активне тестування. Цей сервіс буде доступний у листопаді з наступним оновленням "Резерв+".

Перевагу в отриманні електронних відстрочок матимуть особи з інвалідністю, а також студенти та аспіранти. Згодом цей сервіс стане доступним і для батьків, які виховують кілька дітей.

Чорногоренко підкреслила, що реалізація цієї функції стала можливою завдяки ефективній взаємодії між кількома міністерствами. Наприклад, у контексті студентів мова йде про Міністерство оборони та Міністерство освіти і науки.

Читайте також: Конфлікт в Україні: українці почали більше дбати про економію.

"Насамперед відстрочки для людей з інвалідністю безпосередньо. І працюємо над тим, щоб поступово додавати всі інші типи відстрочок. Рухаємося до того, щоб усі категорії, які мають відстрочку, могли оформити її онлайн", - додала вона.

"Резерв+" розвивається як повноцінна альтернатива ТЦК. Пізніше всі послуги, що надаються ТЦК, будуть доступні в мобільному додатку.

Раніше ми обговорювали причини, чому Міжнародний валютний фонд зменшив свої прогнози щодо економічної ситуації в Україні.

#Економіка #Міністерство оборони (Україна) #Мобілізація #Українці #Міністерство (державний департамент) #Міжнародний валютний фонд #Аеропорт #Військовий резерв #Міністр оборони України

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
ОВК зібралися разом для пришвидшення процесу реформування меліорації.
Національний кешбек: що це таке і як отримати свої кошти
Світовий банк виділив більше ніж 40 мільярдів доларів для надання допомоги Україні.
Теги