В Польщі прокоментували, чи готова Європа запровадити жорсткі санкції проти Росії.

Польща та інші європейські союзники України готові до максимального тиску на Росію. Варшава, своєю чергою, віддана цьому через національні та безпекові інтереси.

Цю інформацію озвучив тимчасовий повірений у справах Польщі в Україні Пйотр Лукасєвіч під час інтерв'ю для РБК-Україна. Джерело: Контракти.UA.

Як зазначив Лукасєвіч, у сучасному мирному процесі існує безліч аспектів. Однак можна з упевненістю стверджувати, що Польща та інші європейські держави намагаються здійснити максимальний тиск на Росію, що призведе до негативних наслідків для її економіки та спроможності продовжувати війну.

За словами тимчасового повіреного у справах Польщі, Варшава проявляє цю відданість завдяки своїм дружнім зв'язкам з Україною. Національні та безпекові інтереси Польщі тісно пов'язані з тим, яким чином Київ вирішить ситуацію з війною.

"І знову ж таки, переможна, вільна, демократична, суверенна, незалежна Україна - це для нас шлях до досягнення більшої безпеки, більшої стабільності регіону, і Польща, звичайно, є найбільш зацікавленою стороною в цьому", - пояснив він.

Не так давно російський лідер Володимир Путін заявив про готовність відновити переговори з Україною та запропонував організувати зустріч делегацій 15 травня в Стамбулі. При цьому він висловив незгоду з ініціативою, яку запропонували Україна та західні країни, про введення 30-денного режиму припинення вогню.

У відповідь на таку позицію Кремля, західні держави попередили Росію про можливі наслідки. Зокрема, Міністерство закордонних справ Франції підкреслило, що у випадку відмови Москви можуть очікувати серйозні санкції. Додатково, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц повідомив, що санкційні заходи можуть бути введені, якщо до кінця тижня не буде досягнуто значного прогресу у вирішенні конфлікту в Україні.

#Росія #Економіка #Україна #РБК-Україна #Київ #Москва #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Польща #Кремль (фортифікаційна споруда) #Демократія #Володимир Путін #Західна Європа #Варшава #Канцлер Німеччини (1949 - дотепер) #Франція #Міністерство закордонних справ (Україна) #Суверенітет #Стамбул

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Ветеранам – підтримка у працевлаштуванні, переселенцям – доступ до житла на 45 років без початкового внеску, – Андрій Пелюховський.
Пелюховський: Після здобуття перемоги — створення нових робочих місць для військових та забезпечення стабільного житла для переселенців.
Європейська комісія готова відкласти впровадження СВАМ для України, проте існує деяка особливість.
Теги