У Кремлі висуватимуть умову, щоб Україна повернула Запоріжжя та Херсон.
Дискусії щодо потенційних переговорів із Росією не припиняються. Це питання обговорюють як світові лідери, так і аналітики. Свою позицію з цього приводу висловив знаменитий військовий з позивним "Осман", який окреслив умови, за яких може розпочатися діалог з Росією.
Вікторія Гнатюк поділилася думками військових щодо переговорів з агресором у своєму ексклюзивному огляді на YouTube-каналі TSN.ua.
Військовий із позивним "Осман", доброволець 24-ї окремої штурмової бригади "Айдар" Станіслав Бунятов поділився на своїй Instagram-сторінці умовами, за яких, на його думку, можливе початок переговорів з Росією.
Військовий зазначив: якщо Україна не зможе продовжувати давати збройну відсіч Росії, то починати перемовини про припинення вогню можна лише на тих лініях, де зараз проходить фронт. І в жодному разі не погоджуватися на позаблоковий статус України, на якому наполягають росіяни.
Військовий зазначив, що перемир'я на умовах Росії означає, що Україна має віддати росіянам Запоріжжя та Херсон, який РФ вдруге вже не зможе окупувати, але дуже цього прагне. Також передбачається нейтральний позаблоковий статус України, та так звані "демілітаризація та денацифікація".
Відповідно до його слів, представники Росії, зокрема Дмитро Медведєв, заступник голови Ради Безпеки, прямо заявляють про намір укласти угоду про перемир'я. Це, на їхню думку, дозволить їм в подальшому, коли Україна ослабне, відновити військові дії та розширити свої територіальні претензії.
І це ще кращий варіант, бо в гіршому - українцям життя не дадуть.
Окрім того, військовий підкреслив, що якщо й йдеться про переговори, то варто об'єктивно оцінювати обставини та наполягати на тому, щоб режим припинення вогню діяв принаймні на теперішній лінії фронту.
Він вважає, що Україні необхідно підтримувати армію, що налічує щонайменше мільйон осіб. Крім того, важливо стати частиною оборонного альянсу, щоб запобігти новій великій війні. Він також зазначив, що якби Європа дійсно прагнула до миру, конфлікт уже давно був би вирішений.
Водночас військовослужбовець підкреслив, що особисто підтримує ідею продовження військових дій проти Росії, адже у разі повторного спалаху війни існує загроза, що українців можуть почати масово депортувати до концтаборів.
Нещодавно Максим Жорін, заступник командира третьої окремої штурмової бригади, поділився своїми міркуваннями стосовно можливих переговорів з Російською Федерацією. В інтерв'ю для видання "Фокус" він висловив переконання, що наразі немає жодних умов для проведення таких перемовин.
Також Жорін підкреслив, що в той час як Захід розмірковує над питанням вступу України до НАТО, Росія вже створила справжню глобальну коаліцію зла, до якої входять такі держави, як Китай та Північна Корея. Ці країни діють злагоджено та активно підтримують одна одну.
На початку тижня президент Зеленський зробив кілька несподіваних коментарів під час зустрічі з журналістами видання The Times of India.
Він висловив думку, що переговори з Росією можуть пройти в Індії. Крім того, президент України зазначив, які саме країни можуть сприяти завершенню конфлікту.
Крім того, Зеленський заявив, що блокування російської економіки, блокування дешевих енергоресурсів, блокування оборонно-промислового комплексу Росії "призведе до зниження спроможності Москви воювати, дасть коротший термін їх війні проти нас".
Кілька днів раніше міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що конфлікт між Росією і Україною може завершитися через дипломатичні переговори.
Однак, він зазначив, що Штати надалі підтримуватимуть Україну, яка "сама визначить", коли потрібно сідати за стіл перемовин. Про це повідомили у Пентагоні за підсумками зустрічі Остіна з Папою Римським Франциском у Ватикані.
У Міністерстві закордонних справ України, а також в Офісі президента, офіційно заперечили наміри щодо розробки ядерної зброї, після публікацій на цю тему в західних ЗМІ.
Зокрема, радник президента Дмитро Литвин у коментарі до "24 каналу" зазначив, що вже давно важко відрізнити висловлювання військового аналітика Bild Юліана Репке від заяв російських пропагандистів. Адже обидві сторони "поширюють в інформаційному просторі подібні нісенітниці".
Згодом на статтю Bild відреагував Андрій Коваленко, керівник Центру протидії дезінформації. Він підкреслив, що "усі вигадки західних журналістів про українське ядерне озброєння є лише вигадкою".
Згодом президент України Володимир Зеленський підкреслив, що Україна ніколи не висловлювала наміру створити ядерну зброю. Він уточнив, що йшлося про Будапештський меморандум, згідно з яким Україна відмовилася від ядерного арсеналу, але натомість не отримала обіцяних гарантій безпеки.
Генеральний секретар НАТО лаконично висловив свою думку, зазначивши, що "Україна стане частиною НАТО. А до цього ми вжимо всіх заходів, щоб забезпечити Україну всім необхідним".
▶ На YouTube-каналі ТСН доступне відео під назвою "МИ ВОЮЄМО З ПІД**АСАМИ!" за цим посиланням. Відомий військовий розповів, чого прагне Росія під час переговорів!
Нагадаємо, що раніше у Кремлі з іронією прокоментували так звану "ініціативу миру", представлену президентом Росії Володимиром Путіним.
#НАТО #YouTube #Херсон #Європа #Росія #Україна #Президент (державна посада) #Українці #Володимир Зеленський #Москва #Китай (регіон) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Росіяни #Володимир Путін #Ядерна зброя #Індія #ТСН #Українська мова #Дезінформація #Північна Корея #Лінія фронту #Документ #Міністр оборони #Військовослужбовці #Запоріжжя #Міністерство закордонних справ (Україна) #Бойові дії #Дмитро Медведєв #Івано-Франківськ #Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй #Зображення #Будапештський меморандум про гарантії безпеки #Концтабір #24 (телеканал) #The Times of India #Папа! #Папа Франциск #Ватикан