Вплине на глобальний ринок: у Китаї виявлено масштабне золоте родовище.

Китайська економіка має нагальну потребу в цьому металі, оскільки він необхідний не тільки для виготовлення ювелірних виробів, а й для виробництва електронних пристроїв.

На фоні зростання цін на золото у глобальному масштабі, у Китаї було виявлено нове величезне родовище цього дорогоцінного металу. Це відкриття може суттєво змінити запаси золота в країні та вплинути на міжнародний ринок жовтого металу. Про це повідомляє Interesting Engineering, посилаючись на інформацію Геологічного бюро провінції Хунань.

Згідно з повідомленнями, китайські геологи знайшли більше 40 золотих жил, що містять близько 300 тонн цього дорогоцінного металу, на глибині приблизно 2000 метрів. Ці нові родовища були виявлені під вже відомим золотим родовищем Вангу в окрузі Пінцзян.

Отже, загальний обсяг золота, що знаходиться на глибині до 3000 метрів, перевищує 1000 тонн. Ця величезна кількість має орієнтовну вартість близько 600 мільярдів юанів, що еквівалентно приблизно 83 мільярдам доларів.

Геологічний інститут провінції Хунань охарактеризував це відкриття як "значний" запас золота, наголосивши, що ця знахідка має "суттєве значення для зміцнення ресурсної безпеки держави".

У 2022 році валове виробництво золота в Китаї досягло 403 тонн. Золоторудне родовище Вангу є одним із ключових гірничодобувних центрів Китаю, що сприяє позиції країни як провідного світового виробника золота, на частку якого припадало близько 10% світового виробництва у 2023 році.

Проте, незважаючи на значні обсяги видобутку золота, Китай не в змозі задовольнити власні потреби і змушений імпортувати цей метал з країн, таких як Австралія та Південна Африка.

Відповідно до інформації, наданої Всесвітньою радою із золота, до завершення 2023 року загальна кількість видобутого золота за всю історію досягла 234 332 тонни. Значна частина цього обсягу була отримана впродовж останніх семи десятиліть.

Крім грошової вартості та естетичної привабливості, золото відіграє життєво важливу роль у численних технологічних досягненнях. Його унікальні властивості, такі як чудова електропровідність і стійкість до корозії, роблять його незамінним в електроніці, аерокосмічній промисловості та навіть у медицині.

З огляду на те, що технології невпинно прогресують, роль золота у підтримці інновацій, ймовірно, залишиться надзвичайно важливою.

Як писав УНІАН, у Китаї бурять одну з найглибших свердловин, яка за прогнозами зануриться в земну кору на 11 100 метрів. Проект покликаний вивчити властивості земної породи на великій глибині, аби покращити технології видобутку корисних копалин.

Також ми розповідали, що зграя хом'яків на чотири дні прикувала до землі величезний Airbus в Португалії. 132 гризуни втекли з контейнера у вантажному відділенні і почали мандрувати всередині літака.

#золото #Економіка #Імпорт #Китай (регіон) #Португалія #Літак. #Медицина #тонна #Австралія #Українське незалежне інформаційне агентство #Airbus #Корозія #Електроніка #Корисні копалини #Південна Африка #Юань Женьміньбі #Вантажівка. #Метал #Родовище (родовище корисних копалин) #Хунань #Геологія #Електропровідність #Земна кора #Інтермодальний контейнер #Гризун #Естетика

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
В Україні внесено зміни до умов отримання фінансової допомоги від міжнародних партнерів -- Delo.ua
"Зустрічі Розумовських" перетворилися на відомий бренд.
Порошенко в рамках виступу в Council on Foreign Relations зазначив, що участь Північної Кореї у конфлікті стосується, в першу чергу, Сполучених Штатів, а не України.
Теги