
Цю інформацію наводить аналітик Хаміш де Бреттон-Гордон у виданні Telegraph.
Експерт зауважує: "Схоже, Дональд Трамп не досяг жодних результатів у своїй тривалій бесіді з президентом Росії, і можна помітити, що він виглядає як людина, що піддається впливу."
Він стверджує, що Трамп і його команда "пихато і наївно тупцювали" у своїх спробах покласти край бойовим діям в Україні, зарозуміло думаючи, що вони знають краще, ніж будь-хто інший, хто був залучений.
"Російські вимоги про припинення вогню -- про виведення українських військ з усіх чотирьох областей, які частково контролюються Росією, і про відхід від Заходу -- нездійсненні для президента Зеленського. Путін знає це, і він також знає, що для свого довголіття в Кремлі і, ймовірно, для свого особистого виживання він повинен досягти, принаймні, своєї головної мети -- підпорядкувати Україну", -- зазначає аналітик.
Експерт переконаний, що якщо вартість нафти марки Urals знизиться до 50 доларів за барель, Путін не зможе тривалий час підтримувати конфлікт. Цього можна досягти завдяки діям Трампа. Важкі санкції проти Росії та країн, які імпортують її нафту, перебувають у його компетенції і можуть принести відчутні результати. Подальші економічні обмеження з боку США зрештою призведуть до поступового ослаблення російської економіки.
Нагадаємо, що відставний полковник британської армії Філіп Інґрем зазначив, що Путін стикається з серйозними політичними викликами. Незважаючи на те, що мешканці Москви та Санкт-Петербурга поки не відчули на собі наслідків війни, становище для диктатора погіршується і може стати критичним у період між початком і кінцем 2026 року.
Крім того, Росія вже вичерпує запаси військової техніки. Тепер вона все більше покладається на техніку з Північної Кореї.
#Дональд Трамп #Нафта #Росія #Економіка #Україна #Володимир Зеленський #Москва #Сполучене Королівство #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Володимир Путін #Західна Європа #Північна Корея #Військові технології #Санкт-Петербург #Диктатор. #Полковнику.