З 26 січня на каналі Еспресо стартує новий проект під назвою "Тепер. Головне".

Це - регулярна програма, що поєднує інформацію і аналітику, присвячена обговоренню найважливіших та найрезонансніших подій в Україні та за її межами. Ведучі разом із запрошеними фахівцями детально розглядатимуть ключові події, їхній контекст та можливі наслідки.

Програма стартує в ефірі Еспресо з 26 січня: щоденно з понеділка по п’ятницю з 19:00 до 20:00, а в суботу та неділю — з 18:00 до 19:00.

"Тепер. Головне" вестимуть дві пари ведучих: Андрій Сайчук та Роман Чайка, Сергій Руденко та Ірина Коваль.

"Годинний ефір побудований на основі актуальних новин і класичних елементів новинної драматургії, з акцентом на важливі події як в Україні, так і за її межами. Основні теми включають політику, економіку, питання війни і безпеки, а також соціальні та культурні явища. У програмі також обговорюються складні і дискусійні питання, які потребують детального розгляду. Формат передачі передбачає аналітику в реальному часі з прямими включеннями кореспондентів з місць подій. Основні теми розкриваються через живі бесіди з експертами, ньюзмейкерами та свідками, у форматі активного діалогу з ведучими, а не просто формальних коментарів", - ділиться головна редакторка "Еспресо" Ольга Крупник.

Програма надає можливість слухачам глибше усвідомити справжнє значення подій, розглянути прийняті рішення та оцінити їх короткострокові і довгострокові впливи на суспільство, економіку та безпеку держави.

"Це саме те, що перетворює програму 'Тепер. Головне' з просто новинного шоу в потужний інструмент для щоденного орієнтування в заплутаному інформаційному просторі", - підкреслює Ольга Крупник.

Завершується випуск важливою або резонансною темою, яка не стосується безпосередньо політики, але вписується у ширший суспільний контекст: культурні феномени, наукові прориви, соціальні дискусії.

До розробки програми залучаються журналісти та автори Еспресо, кожен з яких спеціалізується на своїй темі та надає професійний аналіз відповідних галузей.

#Економіка #Політика #Суспільство #Драматург #Еспресо ТВ #Явище #Чайка Роман Ярославович #Крупник, Благоєвградська область #Редактор-співробітник

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Виктор Каспрук: Геополитическая дилемма "формулы Анкориджа": причины, по которым Трамп должен пересмотреть свою поддержку Путина -- Блоги
УЗ закликала відмовитися від тиску тарифів у своїй довгостроковій стратегії та зосередитися на проведенні реформ.
"Іноземець у поствоєнний період — це не просто гість без зобов'язань, а активний учасник процесу відновлення нації," — зазначив адвокат Магеррамов.
Теги