Зеленський оголосить про новий "план стійкості" вже наступного тижня: подробиці від The Times.

Документ містить визначення ключових напрямків для інвестицій у промисловість та формує стратегію оптимізації функціонування енергетичного сектору.

На наступному тижні президент України Володимир Зеленський представить "план стійкості" для українського народу.

Згідно з даними, опублікованими виданням The Times, десятипунктова програма створена для підвищення бойового духу українців, який постраждав після перемоги Дональда Трампа на виборах. Крім того, план має на меті переконати населення в здатності країни забезпечити свою безпеку, навіть якщо підтримка з боку США стане меншою або зовсім зникне.

"Це не стратегія перемоги, яку ми демонструємо нашим закордонним партнерам, а план, призначений для нашого суспільства. Мова йде про активізацію економіки та формування суспільних настроїв," - зазначив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Документ містить визначення ключових напрямків для інвестицій у промисловість та формує стратегію оптимізації функціонування енергетичного сектору. під час зимового періоду, враховуючи російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

"Враховуючи психоемоційний стан нації, нам необхідно чітко окреслити, яким чином ми будемо визначати пріоритети в інвестиціях у промисловість, організовувати роботу енергетичного сектору, інформувати про мобілізацію збройних сил та зміцнювати фізичну оборону – всі ці аспекти стосуються найактуальніших питань, пов'язаних із стійкістю нашої країни", - зазначив Подоляк.

Одним із основних аспектів урядового "плану стійкості" є підвищення обсягів внутрішнього виробництва озброєння, що має на меті зменшити залежність України від імпортних постачань зброї з західних країн у перспективі. Додатково, план передбачає створення ефективної системи протиракетної оборони та оснащення надійними укриттями кожного населеного пункту, що сприятиме покращенню захисту цивільних громадян.

"Ще одна складова цього плану стосується культурної спадщини: Київ прагне залучити до співпраці численну діаспору біженців, сподіваючись, що значна частина з них повернеться до рідних місць", - зазначає Times.

Також у плані стійкості України окремий акцент робиться на природні ресурси країни. Рекомендується дозволити американським компаніям розробляти літієві родовища України, що визначено як стратегічно важливі для розвитку технологій у США. Експертна аналітика, додана до плану, вказує на ризики втрати можливості експорту українських природних ресурсів на Захід та підкреслює їх значущість для енергетичної незалежності та технологічного розвитку.

Нагадаємо, що, за словами президента Володимира Зеленського, між ним і новообраним президентом США Дональдом Трампом встановилася продуктивна співпраця. Зокрема, українська делегація отримала шанс донести свої аргументи щодо власного бачення шляхів досягнення миру.

#Дональд Трамп #Економіка #Імпорт #Київ #Мобілізація #Українці #Володимир Зеленський #Президент України #Інвестиції #Північна та Південна Америка #Експорт #Біженець #Західна Європа #Українська мова #Суспільство #Природний ресурс #Діаспора

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Зеленський: Україна готова до "швидких і конструктивних" дій для досягнення миру, необхідний тиск з боку США на Росію.
Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.
НБУ оцінює встановлені терміни повернення валютних надходжень як прийнятний компроміс.
Теги