Як повідомляють засоби масової інформації, Рада національної безпеки і оборони готує санкції проти Порошенка через його угоди з Росією у сфері газу та його підтримку країни-агресора.

Видання "Закон і Бізнес" звинуватило Порошенка, зокрема, у підтримці харківських угод і наданні фінансової допомоги Росії через Липецький завод. Журналісти закликають РНБО вжити санкцій у зв'язку з підозрами у державній зраді.

Журналісти видання "Закон і Бізнес" запропонували ввести санкції з боку Ради національної безпеки і оборони України проти народного депутата Петра Порошенка у зв'язку з його підтримкою харківських угод та фінансовою допомогою для російських збройних сил. Цю інформацію повідомляє агентство УНН.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в медіа, сьогодні один з народних депутатів висловив своє невдоволення угодами, укладеними в Харкові. Ці угоди передбачали, що Україна отримує знижку на російський газ в обмін на розміщення Чорноморського флоту Росії в Криму. Проте, варто зазначити, що під час роботи в уряді Азарова-Януковича Петро Порошенко займав абсолютно іншу позицію: він розглядав ці угоди як приклад мистецтва компромісу і активно підтримував їх реалізацію.

Відповідно до даних, оприлюднених у виданні "Закон і Бізнес", Петро Порошенко, коли обіймав посаду в уряді Януковича, активно сприяв реалізації харківських угод. У своєму інтерв'ю на "5 каналі" він зазначив: "Я переконаний, що основні домовленості щодо Чорноморського флоту Росії є яскравим прикладом мистецтва компромісу. Однак продовження терміну було неминучим".

Займаючи позицію міністра економіки в кабінеті Азарова, Порошенко відповідав за управління аспектами економічної співпраці та реалізацію угод з Росією, як повідомляє дане видання.

За інформацією видання "Закон і Бізнес", Петро Порошенко, займаючи свої посади, активно відстоював свої економічні інтереси, зокрема, сприяючи розширенню російського ринку для Липецької кондитерської фабрики. Важливо зазначити, що він продовжував сплачувати податки до бюджету Росії навіть після початку конфлікту між Росією та Україною у 2014 році.

Журналісти повідомляють, що Петро Порошенко потрапив під підозру у справі, пов'язаній з обвинуваченнями в державній зраді. У цій справі він фігурує разом із Віктором Медведчуком, який має близькі стосунки з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

З огляду на ситуацію, фахівці вражені пасивністю РНБО, яка має вжити заходів проти Порошенка у зв'язку з його державними злочинами та підтримкою агресора. Крім того, відомо, що його син, Олексій Порошенко, наразі перебуває в Лондоні, уникаючи мобілізації. Нещодавно його оголосили в розшук через те, що він двічі проігнорував виклик до Печерського районного ТЦК та СП у Києві, - зазначає "Закон і Бізнес".

Як вже згадувалося, Порошенко отримав критику за свою підтримку колишнього регіонала і екс-лідера ОПЗЖ Юрія Бойка під час процесу його відкликання з комітету.

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Згідно з даними Державної служби статистики, у минулому році великі та середні компанії збільшили свій прибуток на 22%.
Європейський Союз вивчає нову стратегію підтримки України: які її основні аспекти?
В Україні спостерігається істотна нестабільність на ринку праці: кількість працівників знижується, що змушує компанії піднімати рівень заробітних плат.
Теги