З початку року АОЗ підписала угоди на суму, що перевищує 200 млрд грн, повідомив Умєров.

У першому кварталі було виділено 12.3 мільярда гривень безпосередньо для бойових підрозділів, які спрямували кошти на дрони, засоби радіоелектронної боротьби та транспорт для мобільних груп.

Агенція оборонних закупівель (АОЗ) Міністерства оборони у першому кварталі 2025 року уклала контракти на понад 200 млрд грн. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

"Основна увага приділяється технологіям, що приносять результати вже зараз. Безпілотні літальні апарати, системи радіоелектронної боротьби та наземні роботизовані комплекси: у цих сферах вже укладено 279 угод на загальну суму 77,2 млрд грн. Що стосується боєприпасів, ми продовжуємо організовувати систематичні закупівлі артилерійських снарядів і мінометних боєприпасів," - підкреслив він.

Крім того, частину фінансового ресурсу Міноборони спрямовує безпосередньо на бойові бригади. У першому кварталі було виділено 12.3 мільярда гривень безпосередньо для бойових підрозділів, які спрямували кошти на дрони, засоби радіоелектронної боротьби та транспорт для мобільних груп.

Нагадуємо, що під час свого візиту до Києва Єврокомісар з економічних питань Валдіс Домбровскіс повідомив, що оборонна промисловість України матиме можливість брати участь у військових проєктах Європейського Союзу на рівних умовах з підприємствами оборонного комплексу країн-членів ЄС.

Україна підписала три угоди з Бельгією у сфері оборони.

#Європейський Союз #Економіка #Боєприпаси #Україна #Міністерство оборони (Україна) #Київ #Безпілотний літальний апарат #Оболонка (снаряд) #Військово-промисловий комплекс #Міністр оборони України #Електронна війна #Бельгія #Міномет (зброя) #Валдіс Домбровскіс #Збройова промисловість #Артилерійський постріл

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Вікно можливостей: як відновити довіру між аграрним сектором України та Польщі за допомогою сучасних технологій управління вантажопотоками.
Україна просувається до європейських стандартів захисту депозитів, встановлюючи їх на рівні €100 тисяч.
"Це не остаточний етап": Стефанішина про дискусії зі США щодо корисних ресурсів.
Теги