За пів року до програми "Національний кешбек" приєдналися більше 1700 виробників.

Протягом півроку після старту програми "Національний кешбек" до ініціативи приєдналися більше 1 700 виробників. Найбільш активними учасниками стали підприємства з Києва, Дніпропетровської та Харківської областей.

Згідно з інформацією, наданою Міністерством економіки, це повідомляє Укрінформ.

"Програма "Національний кешбек" створює додаткові можливості для українських виробників. Понад 5 мільйонів користувачів, які долучилися до програми, обирають українські товари. Компенсація 10% вартості, яку надає держава, робить українську продукцію конкурентнішою, а самі виробники отримують підвищення впізнаваності бренду та додатковий попит на їх продукцію", -- наголосила перша віцепрем'єр-міністерка -- міністерка економіки Юлія Свириденко.

У списку десяти регіонів з найбільшою кількістю виробників: Київ – 375, Дніпропетровщина – 180, Харківщина – 156, Київщина – 137, Львівщина – 137, Одещина – 88, Полтавщина – 72, Вінниччина – 58, Черкащина – 56, Тернопільщина – 52.

Зазначено, що незважаючи на важкі обставини, Харківська область займає третє місце за числом виробників, що зареєструвалися в програмі. Це свідчить про стійкість та рішучість місцевого бізнесу продовжувати діяльність і сприяти розвитку економіки.

Виробники, які взяли участь у програмі, презентують різноманітний асортимент споживчих товарів. Серед них можна знайти продукти харчування та напої, одяг і взуття, косметику, будматеріали, медикаменти, інструменти, електроніку, меблі, книги, а також товари для дітей.

Усього кешбек пропонується на 365 тисяч товарів, виготовлених в Україні.

Участь у програмі відкрита для всіх виробників споживчих товарів, за винятком підакцизних. Головною умовою є наявність виробничих потужностей на території України, а також наявність у товару унікального штрихкоду.

Як повідомляв Укрінформ, "Національний кешбек" -- це програма підтримки громадян, ініційована Президентом Володимиром Зеленським. Кешбек 10% надається за умови купівлі товарів українського виробництва, зареєстрованих у програмі. Максимальна сума кешбеку -- 3 тис. грн на місяць. Кошти можна витратити на послуги, благодійність, донати ЗСУ, військові облігації, українські книжки та ліки, зареєстровані в програмі.

У січні українці змогли зібрати 414 мільйонів гривень у рамках програми "Національний кешбек". Виплати кешбеку за грудень минулого року та січень 2025 року заплановані на кінець лютого. Загальний обсяг накопиченого кешбеку за ці два місяці досяг 850 мільйонів гривень.

#Укрінформ #Економіка #Київ #Львівська область #Одеська область #Українці #Володимир Зеленський #Президент України #Товари #Бізнес #Збройні сили України #Українська мова #Дніпропетровська область #Держава (політичний устрій) #Вінниця #Одяг #Меблі #Харківська область #Благодійність (практика) #Черкаська область #Полтавська область #Тернопільська область #Будівельний матеріал #Кешбек з дебетової картки #Взуття

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Новини 15 квітня: Україна робить кроки до Європейського Союзу у сфері роумінгу, питання лімітів фінансів.
Європейська комісія підходить до завершення розробки нових ініціатив щодо спрощення торгівлі з Україною.
Син Божий, прихована бухгалтерія партії та таємний флот Росії. Вражаючі розслідування від УП.
Теги