Голова Rheinmetall: наші виробничі потужності під охороною, проте система протиповітряної оборони відсутня.

Армін Паппергер, керівник Rheinmetall, повідомив про високий рівень захисту заводів компанії від можливих російських диверсій. Проте він відзначив, що в околицях підприємств наразі не встановлено систем протиповітряної оборони.

Цю інформацію він озвучив під час панельної дискусії на конференції "Безпека та оборона у 2025 році", повідомляє DW, на що звертає увагу "Європейська правда".

Відповідаючи на запитання щодо заходів безпеки, які планує вжити концерн Rheinmetall через загрозу російських диверсій, Паппергер заявив, що такі заходи вже вжиті за погодженням з федеральними міністерствами оборони, внутрішніх справ та економіки.

"Наші виробничі потужності мають високий рівень захисту. Кібербезпека є нашим пріоритетом. Крім того, зовнішні охоронні зони також зміцнені," - підкреслив він.

Дійсно, як зазначив керівник концерну, наразі немає жодних систем протиповітряної оборони, які могли б захистити заводи Rheinmetall від можливих ракетних атак з боку Росії.

"Мене повсякчас запитують, що станеться, якщо Росія випустить ракети великої дальності по наших підприємствах. Я відповідаю, що все дуже просто: тоді буде війна, тоді Німеччина здійснить бомбардування у відповідь, а не байдуже спостерігатиме за знищенням наших військових об'єктів. Тому я, зрозуміло, не став розміщувати навколо наших заводів зенітні установки. У цьому немає жодної потреби", - зазначив він.

Паппергер окремо висловив свої думки щодо можливих причин спроби на його життя, яка, за припущеннями, була організована за вказівкою Кремля.

"Можливо, я був надто активний у тому, що стосується нарощування інвестицій, і це не сподобалося Путіну. "Утім, якби мене не стало, концерн просто очолила б нова людина, і нічого не змінилося б", - підсумував він.

28 січня в НАТО офіційно заявили, що Росія планувала ліквідувати Паппергера.

За даними Альянсу, плани Кремля були зірвані американською і німецькою розвідками і були лише частиною зусиль Росії, спрямованих на вбивство керівників оборонної промисловості по всій Європі.

Відомо, що компанія Rheinmetall є провідним німецьким виробником 155-мм артилерійських снарядів, які виявилися критично важливими для військових дій в Україні.

Зокрема, 6 січня було повідомлено, що Міністерство оборони України уклало контракт з компанією Rheinmetall на постачання додаткових 35-мм снарядів для зенітної системи Gepard.

#НАТО #Європа #Росія #Українська правда #Економіка #Боєприпаси #Міністерство оборони (Україна) #Московський Кремль #Німеччина #Deutsche Welle #Міністерство (державний департамент) #Володимир Путін #Оболонка (снаряд) #Ракета. #Занепокоєння (бізнес) #Бомбардування #Рейнметалл #Диверсія #Протиповітряна оборона #Німецька мова #Зенітний кулемет

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Українцям пояснили, в якій валюті оптимально зберігати свої заощадження: які тенденції спостерігаються на фінансовому ринку.
"Це була фінансова допомога": Зеленський заперечує існування боргу України перед Сполученими Штатами.
Росія вклала всі свої накопичення, які були зібрані за час президентства Путіна, на ведення війни, заявив керівник зовнішньої розвідки.
Теги