12 грудня на GET Business Festival відкрийте для себе нові способи оптимізації комунікацій, впровадження ІТ-рішень та залучення інвестицій для розвитку вашого бізнесу.
Програма є складовою частиною політики розвитку українських виробників під гаслом "Зроблено в Україні" та орієнтована на оновлення обладнання.
Програма включає в себе підприємства з різних секторів переробної промисловості, таких як деревообробка, металообробка, харчова промисловість, поліграфія, а також виробництво обладнання для будівництва і безпілотних літальних апаратів.
Бізнесмени можуть скористатися шансом отримати гранти до 8 мільйонів гривень для закупівлі технологічного обладнання, включаючи верстати, фарбувальні камери та виробничі лінії, а також на організацію доставки та запуску техніки в роботу.
Для отримання гранту необхідно забезпечити співфінансування в пропорції 50 на 50. Однак для компаній, які розташовані в деокупованих районах або займаються оборонною діяльністю, державні органи можуть покрити до 80% витрат на реалізацію проєкту.
З початку дії програми в липні 2022 року було ухвалено 1039 рішень щодо надання грантів, що в сумі склало 5,23 мільярда гривень. Це сприяло оновленню обладнання, створенню тисяч нових робочих місць і підтримці економіки в умовах військових дій.
Наразі Міністерство економіки перерахувало новий транш у розмірі 29,9 млн грн шістьом переможцям, які подавали заявки з 24 серпня по 6 вересня 2024 року.
Загалом у 2024 році на фінансування програми вже виділено понад 850 млн грн.
"Грантова програма надає бізнесу шанс модернізувати своє обладнання, впроваджувати новітні виробничі лінії та створювати тисячі нових робочих місць. Це не тільки сприяє розвитку економіки, але й допомагає Україні інтегруватися у світові виробничі мережі," – підкреслив Андрій Телюпа, заступник міністра економіки України.
Інформація: Програма "Зроблено в Україні", ініційована президентом України, спрямована на залучення інвестицій для підтримки вітчизняних виробників, підвищення обсягів виробництва товарів з високою доданою вартістю та активізацію попиту на українську продукцію.
Delo.ua раніше писало, що завдяки економічній політиці "Зроблено в Україні" зростає підтримка українських виробників, які експортують свою продукцію на міжнародні ринки. Так, з початку року Експортно-кредитне агентство збільшило підтримку експорту на третину.
#Економіка #Президент України #Товари #Інвестиції #Бізнес #Експорт #Комунікація #Безпілотний літальний апарат #Держава (політичний устрій) #Друга світова війна #Список міністрів економіки України #Харчова промисловість #Підприємницька діяльність #Міністерство економіки (Україна) #Переробна промисловість #Поліграфія #Деревообробна промисловість