
Під час Конференції з відновлення України, що проходила в Римі, Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA), яке є частиною Групи Світового банку, оголосило про виділення нових гарантій у розмірі 185 мільйонів євро для реалізації двох проєктів.
Згідно з інформацією, наданою Міністерством економіки України, це повідомляє агентство Укрінформ.
"Гарантії в обсязі €100 млн були надані BNP Paribas S.A., тоді як ING Bank N.V. виділив €85 млн для підтримки своїх інвестицій в дочірні банки в Україні. Це допоможе зменшити ризики у фінансових балансах банків та забезпечити продовження кредитування для підприємств. Реалізація гарантій проходить через спеціалізований фонд SURE Trust Fund, використовуючи механізм приватного перестрахування з співвідношенням 1 до 3,7", - йдеться в офіційному повідомленні.
З початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну MIGA надала нові гарантії на загальну суму 448 мільйонів доларів для українських ініціатив.
"Гарантії MIGA виступають важливим механізмом для зниження ризиків, з якими стикаються іноземні інвестори та банки в Україні. Ці гарантії сприяють стабільності фінансового сектору, підтримують кредитування малих і середніх підприємств, а також залучають інвестиції, необхідні для відновлення та реконструкції країни", - зазначила перша віцепрем'єрка України, міністерка економіки Юлія Свириденко.
Як повідомлялося, під час Конференції з відновлення у Римі Україна приєдналася до Європейського соціального фонду плюс (ESF+) як асоційований член.
#кредит #Росія #Укрінформ #Економіка #Україна #Інвестор #Інвестиції #Бізнес #Банк #Євро #Ризик #ING Group #Міністерство економіки (Україна) #BNP Paribas #Група Світового банку #Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій