Інфляційні процеси в Сполучених Штатах: аналіз змін цін у фінансовій сфері.

У Сполучених Штатах був опублікований свіжий звіт про рівень інфляції. Цей показник відзначився змінами в динаміці в порівнянні з минулим місяцем.

За даними свіжого звіту, у жовтні 2024 року інфляція в США, країні з найбільшою економікою світу, піднялася до рівня 2,6% у річному вимірі. Аналітики заздалегідь очікували на таке підвищення цього показника. Інформацію надає 24 Канал, посилаючись на дані Trading Economics.

Цікаво відзначити, що інвестиційна стратегія, спрямована проти Tesla, не принесла бажаних результатів: які втрати понесли інвестори?

У вересні інфляція у США зупинилася на рівні 2,4%. Це був найнижчий рівень для цього показника з лютого 2021 року. Нагадаємо, що саме у вересні американський центральний банк вперше за 4 роки почав знижувати процентні ставки. У листопаді Федеральний резерв вдруге знизив процентну ставку. Відповідне рішення ухвалили на засіданні, яке відбулося 6 - 7 листопада.

У контексті! Економічна стратегія Дональда Трампа, який здобув перемогу на президентських виборах у США, має потенціал для нового підвищення рівня інфляції в країні. Зокрема, це стосується його намірів ввести мита на імпортовані товари.

У жовтні спостерігалося перше підвищення інфляції за останні сім місяців. У 2024 році максимальний рівень інфляції був зафіксований у березні, досягнувши 3,5% у річному вимірі.

#Дональд Трамп #Інфляція #Економіка #Товари #Інвестор #Центральний банк #Політика #Ставок #Тесла, Інк. #Президентські вибори 2016 року в США #Робити #Сили військового резерву

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Зеленський: Україна готова до "швидких і конструктивних" дій для досягнення миру, необхідний тиск з боку США на Росію.
Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.
НБУ оцінює встановлені терміни повернення валютних надходжень як прийнятний компроміс.
Теги