Кім Чен Ин визнали існування економічних труднощів у Північній Кореї, підкресливши, що країна стикається з тривалими проблемами в своєму розвитку.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин публічно визнав серйозні проблеми з економікою країни, назвавши її стан "відсталим" і "ірраціональним". У своїй промові на церемонії відкриття нових виробничих заводів в окрузі Сончхон, він заявив, що корінь проблем лежить у занедбаності сільського господарства та неефективності регіональної промисловості.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин. Зображення з публічних джерел.

На заході, організованому для відкриття нових цехів із виробництва соєвого соусу та бобової пасти, Кім Чен Ин виступив із різкою критикою чиновників та їхньої роботи. За його словами, протягом останніх 60 років регіональна промисловість розвивалася без чітких цілей, наукової методології та реальних планів.

Кім Чен Ин визнав, що протягом останніх десятиліть села Північної Кореї зазнали значного занепаду, а розрив у соціально-економічному становищі між містом і селом став ще більш виразним. Для виправдання цієї ситуації, північнокорейський лідер анонсував нову ініціативу, що має на меті покращити умови життя в сільських районах.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Північна Корея захопила лідерство у крадіжці криптовалюти у світі. Люди Кім Чен Ина ніколи не крали так багато.

Крім того, в "Коментарях" повідомлялося, що Кім Чен Ин дав розпорядження терміново оновити фарбування автобусів і підготувати Північну Корею для прийому російських туристів.

#туризм #Економіка #Північна Корея #Автобус. #Диктатор. #Сільське господарство #Кім Чен Ин #Соєвий соус

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Китай планує випустити безпрецедентну кількість облігацій у 2025 році з метою стимулювання економічного розвитку.
Зовнішні інвестиції в 2025 році, нові можливості для японських капіталовкладень та партнерство між українськими та японськими підприємствами: результати візиту української урядової делегації до Японії.
Ринкові реакції вказують на зростаючий оптимізм щодо можливого завершення конфлікту в Україні, згідно з оглядом Національного банку України.
Теги