Експорт Німеччини до Сполучених Штатів зменшиться на 15% унаслідок запровадження нових мит.

Виконувач обов'язків міністра фінансів Німеччини переконаний, що в рамках торговельного протистояння не буде жодної сторони, яка здобуде перемогу.

Якщо президент США Дональд Трамп вирішить продовжити чинні мита на імпорт товарів з Німеччини, це може призвести до істотних втрат для німецької економіки в сфері експорту до Сполучених Штатів.

"Це матиме вкрай значні наслідки, не треба бути наївними", - застеріг виконувач обов'язків міністра фінансів ФРН Єрґ Кукіс (Jörg Kukies) 7 квітня в ефірі телеканалу ZDF.

Він представив як підтвердження дані Інституту економічних досліджень, які свідчать про те, що експорт Німеччини до США може знизитися приблизно на 15%.

При цьому, за його словами, перспективи економічного зростання істотно знизяться, а загроза рецесії, навпаки, зросте.

Згідно з думкою Кукіса, внаслідок торговельного конфлікту, який виник через збільшення мит, запроваджених Трампом, не існуватиме переможців.

За його словами, реакція американських компаній свідчить, що в США ризик рецесії також зростає, а це скоротить можливості для обіцяного Трампом зниження податків.

Виконуючий обов'язки міністра підкреслив наявність "значного консенсусу серед демократичних партій Німеччини" щодо підтримки стратегії Європейської Комісії. Ця стратегія передбачає, з одного боку, готовність обом сторонам поступово зменшити мита на промислові товари до нульового рівня, а з іншого боку, у разі відсутності згоди, вжити конкретних контрзаходів.

Одночасно німецький політик висловив бажання, що його ще більше порадувало б, якщо Єврокомісія оголосила б про швидкий вступ у силу угод про вільну торгівлю з державами Південної Америки та Азії, а також ініціативу укласти подібні угоди з іншими країнами світу.

#Дональд Трамп #Податок #Економіка #Імпорт #Президент (державна посада) #Економічне зростання #Північна та Південна Америка #Європейська комісія #Експорт #Німеччина #Демократія #Політик #Азія #Південна Америка #Вільна торгівля #Мито (податок) #Рецесія

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Вікно можливостей: як відновити довіру між аграрним сектором України та Польщі за допомогою сучасних технологій управління вантажопотоками.
Україна просувається до європейських стандартів захисту депозитів, встановлюючи їх на рівні €100 тисяч.
"Це не остаточний етап": Стефанішина про дискусії зі США щодо корисних ресурсів.
Теги