Обмінники в Україні готові оновити курс долара: яка буде його вартість з понеділка?

Наступного тижня українські обмінники можуть зазнати суттєвих змін у курсі долара. Прогнози вказують на те, що з 16 по 22 грудня ціна американської валюти коливатиметься в межах 41,5-42 грн. Однак, на вечір 14 грудня, обмінники пропонували купівлю долара в середньому за 41,38 грн, тоді як продаж відбувався за 42,01 грн. Це відкриває можливість для підвищення курсу при купівлі та зниження при продажу.

У банках прогнозують підвищення цін на готівкову валюту як при купівлі, так і при продажу. Відповідно до очікувань фінансових установ, з понеділка курс залишиться в межах, аналогічних обмінникам - 41,5-42 грн. А в вечірній час 14 грудня вони:

"На валютному ринку збережеться "система" щоденних змін. При формуванні курсів готівковий ринок послуговуватиметься показниками міжбанку з додаванням "робочої" комісії", - розповів OBOZ.UA начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий.

Водночас, він підкреслив, що не слід сподіватися на те, що ринок готівки стрімко зросте, незважаючи на можливий підвищений попит та інформаційно-психологічний тиск на населення. Справа в тому, що:

Згідно з інформацією, наданою OBOZ.UA, економіст і виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин вказав, що до завершення 2025 року курс долара в Україні має потенціал досягти 47,5 гривень. У той же час, до кінця цього року, 2024-го, він може підвищитися до 42 гривень, що вказує на зростання приблизно на 30 копійок.

#Економіст #Північна та Південна Америка #Банк #Валюта #Театр "Глобус

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Зеленський: Україна готова до "швидких і конструктивних" дій для досягнення миру, необхідний тиск з боку США на Росію.
Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.
НБУ оцінює встановлені терміни повернення валютних надходжень як прийнятний компроміс.
Теги